Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınAk Partili Yöneticilerden Güzelyurt Başkan Adayı Ünal Demircioğlu'na Tam Destek

Tarih: 07-03-2014 19:48:00 + -


Ak Parti Aksaray Teşkilatı seçim çalışmalarını şehrin her yerinde sürdürüyor. Her zaman olduğu gibi tek yürek olan Ak partili yöneticiler İlçe ve beldelerde de Başkan adaylarına büyük destek veriyorlar.


Ak Partili Yöneticilerden Güzelyurt Başkan Adayı Ünal Demircioğlu'na Tam Destek

          AK PARTİLİ YÖNETİCİLERDEN GÜZELYURT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÜNAL DEMİRCİOĞLU’NA TAM DESTEK

 

“ADAYLARIMIZA VERECEĞİNİZ HER OY BAŞBAKANIMIZA VERİLMİŞ BİR OY DEMEK”

 

 

 

Ak Parti Aksaray Teşkilatı seçim çalışmalarını şehrin her yerinde sürdürüyor. Her zaman olduğu gibi tek yürek olan Ak partili yöneticiler İlçe ve beldelerde de Başkan adaylarına büyük destek veriyorlar.

Ak parti Milletvekili Ruhi Açıkgöz, Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, Ak Parti İl Başkanı M. Fatih Yıldırıcı, Merkez İlçe Başkanı Ömer Gizlenci, ile çok sayıda Ak partili yönetici Güzelyurt ilçesine giderek Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ünal Demircioğlu’na destek verdiler.

Ak partili yöneticiler Güzelyurt halkına hitaben yaptıkları konuşmalarda şu görüşlere yer verdiler

Aksaray Milletvekili Ruhi Açıkgöz “Önümüzdeki 5 yılda Güzelyurtlularımıza hizmet edecek belediye başkanlığı için 30 Martta sandıklara gidiyoruz. Sizler Ak partili bir belediyeden hizmet almış bir yersiniz. Güzelyurt bizim ilçelerimiz arasında nüfusu küçük ama en gelişmiş ilçemiz. İnsan olarak gelişmiş ilçemiz. Altyapı olarak gelişmiş ilçemizden biri. Neredeyse burası bir üniversite kampüsü gibi. Sizin büyüklüğünüzde hiçbir ilçemizde üniversitemiz yok. Burada üniversite çok büyük bir canlılık getirmiş. Tabi biz bu üniversiteyi burada daha çok geliştirmek istiyoruz. Merkezi idare olarak. Yurt eksiğimiz var. İnşallah o yurdu yapacağız. Yerel idare olarak ta şimdiye kadar belediye başkanımız epey bir hizmet yaptı. Eksik kalan işleri var. Devlette devamlılık esastır. Alt yapı işlerinin uzmanı bir arkadaşımız ak partiden aday. Üniversite mezunu inşaat mühendisi bir adayımız. Ankara’da geniş bir çevresi de var. Biz olmasak bile Ankara’da bu çevresiyle büyük işler yapacak potansiyele sahip. Siz Ünal kardeşimize burada sahip çıkacaksınız. Bizde Ankara’da sahip çıkacağız.

Burada arıtma tesisimizi birlikte yapacağız, su problemini birlikte çözeceğiz. Güzelyurtlular hizmetin ne olduğunu bilirler. Biz Güzelyurta Ak partiden belediye başkanı seçilmediği zamanda hizmet etmeye devam ettik. Bizim partimizden seçildiği zaman belediye başkanımızı güçlendiriyorsunuz aslında Ankara’da. İnşallah 30 Martta nal kardeşimiz destek vererek Güzelyurtu güçlendireceksiniz. Ak parti belediyeciliğin merkezinde insan vardır. İnsanı daha mutlu ve huzurlu yaşatmak. İnsanların ayağını çamurdan kurtarmak. İnsanlar sıkıntıya düştüğünde yanında olmak. Bu işlerin olması için bu vizyona sahip bir belediye başkanı tarafından yönetilmesi lazım buranında. Ben Ünal kardeşimizin bu vizyona sahip olduğunu görüyorum ve inanıyorum. İnşallah sizde bu vizyona oy verirsiniz ve 30 Martta hep birlikte çalışmaya devam ederiz. Bizi misafir edip dinlediğiniz için saygılar sevgiler sunuyorum.

 

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta: “10 yıldır belediye başkanlığı yapıyorum. İnşallah bundan sonra görevi bir başka kardeşimize devredeceğiz. Bizim için önemli olan ne zaman nerde görev verilirse o görevi layıkıyla yerine getirmek. Milletimizin hizmetkârı olmak milletimizin duasını teşekkürünü almak. Mahkeme kadıya mülk değildir. Görev verildiği zaman hakkıyla yerine getireceğiz. İnsanların daha iyi yaşayacağı bir beldeyi daha iyi yaşayacağı bir şehri elimizden geldiğince gece gündüz çalışıp milletimizin duasını almanın derdi ve gayreti içerisinde olacağız. 10 yıldır Güzelyurtu takip ediyorum. Daha önce görev yapan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Dün kudret kardeşimiz hizmet yaptı bugünde Ünal kardeşimize sayın başbakanımızın verdiği bir karardır bu. Buna başın gözüm üstüne diyeceğiz. Bizim aldığımız terbiye, bizim aldığımız ahlak budur. Bende 10 yıldır belediye başkanlığı yapıyorum dolu dolu yaptık hem de çok büyük hizmetler yaptık. Çok büyük oylar aldık. 2009 yılında yüzde 60 civarında oy aldık. Türkiye de ilk 3’e girdik.

 Hizmetlerimizi yaptık ama gün geldi devran döndü sayın başbakanımız dedi ki Nevzat’cığım yeter. Başka kardeşimize görevi tevdi edelim. Sonuçta mevlam bir kapıyı açar bir kapıyı kapatır. Hizmet yeri önemli değildir. O açıdan Güzelyurt içinde aynı şeyleri söylüyorum. İnşallah sayın başbakanımızın takdiriyle Ünal kardeşimiz Ankara’dan geldi. Kendisi inşaat mühendisi. Birikimi var iller bankasında çalışmış uzun yıllardır görevi de var. Meseleyi iyi bilen Güzelyurtun içerisinden çıkmış bir evladınız bir kardeşiniz. Ben inanıyorum ki Ünal kardeşimiz Güzelyurta güzel hizmetler yapacaktır. Sizlerin desteğiyle. Güzelyurt çok medeni bir yer çağdaş bir yer. Ben buraya her geldiğimde insanların birbiriyle sıcak ilişkileri olduğunu seçimin çok seviyeli geçtiğini görüyorum. Medeni çağdaş ölçüler içerisinde yarışlar devam ediyor. Buda Güzelyurtun bir güzelliği. Güzelyurtada bu yakışır. İnşallah Ünal kardeşimizin 30 Martta hep birlikte seçtiğimiz zaman.  Burada oy verende vermeyende gelecek Ünal kardeşimi tebrik edecek. Çünkü seçim bitti iş bitti. Ondan sonra hizmet zamanı. Güzelyurtumuzda biraz turizmin öne çıkması lazım.

Zaman zaman yurt dışına gidiyoruz inanın öyle yerlere götürüyorlar ki bizleri. Bunların alası bizim ülkemizde şehrimizde var diyoruz. Şu Güzelyurtun bu güzelliğini biz iyi pazarlamasını bilelim. Bin yıllık geçmişi olan bir tarih yatıyor buralarda. Yeter ki bunu gün yüzüne çıkaralım ve tanıtımını iyi yapalım. İnşallah bu seçim hem Güzelyurtumuza hem de Ünal kardeşimize hayırlı olur. Bu oyu verirken de sadece Güzelyurtu değil Türkiyemizin ve yarınlarımızın da hesabını yapmamız lazım. 17 Aralıkta yapılanlar nedeniyle bir gece de 20 milyar doları kaybetti bu ülke. Bir çırpıda 120 milyar doları kaybetti bu ülke. Türkiye’nin siyasi istikrara ihtiyacı var. Sabancı koalisyonun asla bu ülkeye fayda getirmeyeceğini söylerdi. Koalisyonlarla bu ülke çok çekti. Geçenlerde gençlere sordum koalisyon nedir diye. Hepsi gözüme baktı. 20- 25 yaşındaki genç koalisyonu bilmez. Yaşamadı çünkü. Ama 2 binli yılların ülkesine bakarsanız koalisyonlardan neler çektiğimizi görürsünüz. Allah bir daha bize o dönemleri yaşatmasın diye dua ediyorum.

2002 de Türkiyenin kaderi değişti. Son 12 yıl içerisinde istikrar geldi. Siyasi istikrarın sonucu ekonomik istikrar geldi. O nedenle küçük hesap yapmayacağız. Büyük hesap yapacağız büyük düşüneceğiz. Büyük düşünelim he Güzelyurt büyük kazansın, hem ülkemiz büyük kazansın. Hükümetimize, başbakanımıza, geleceğimize sahip çıkacağız. O açıdan bu seçimlere böyle bakacağız. Hem ak partiden Ünal kardeşimize oyumuzu vereceğiz aynı zamanda da Türkiyenin istikrarı için güçlü bir Türkiyenin, güçlü bir devlet için yine oyumuzu il genel meclisinde de ak partiye vereceğiz. İnanın böylece hem Güzelyurt kazanacak hem de ülkemizin yarınları daha iyi olacak. Güzelyurtlu kardeşlerim işini bilir. Hakikaten akıllı insanlar onu da söyleyeyim. Birazda batıyla ilişkileri var birazda çağdaş yapıları var. İnanıyorum ki 30 Martta Güzelyurtlularımız Ünal kardeşimizi başkanı yapacak. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın, Allah mahcup etmesin. Hepinizi saygıyla muhabbetle selamlıyorum.

 

 

Ak Parti İl Başkanı M.Fatih Yıldırıcı “Önümüzde bir yerel seçimimiz var. 30 Mart itibariyle. İnşallah biz sizlerden hem nal kardeşimize hem de ak partimize destek olmanızı istemek için buraya geldik. Malumunuz olduğu üzere bu seçim artık bir yerel seçim havasında değil bir genel seçim havasında gelişiyor. Bu gelişme süreci içerisinde vereceğiniz her oy, ak partiye vereceğiniz her oy sadece Ünal başkana değil aynı zamanda sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a verilecek bir oydur. Başbakanımızın tüm dünyada yaşanan gelişmelerden dolayı elini kuvvetlendirmek adına yapacağınız çalışma ve her oy nihayetinde başbakanımızın hesabına da yazılacaktır. Dolayısıyla Ünal başkanımız hem Ankara’da bağlantıları olan hem de teknik bir eleman. İnşallah Güzelyurtta bizim en sevdiğimiz ilçelerden bir tanesi bir inci kalitesinde ve güzelliğinde. İnşallah önümüzdeki süreçte Güzleyurtta daha güzel çalışmaları hizmetleri hep birlikte yapacağız.

Ak Parti Güzelyurt belediye Başkan Adayı  Ünal Demircioğlu “ Bildiğiniz üzere patimizin Güzelyurt belediye başkan adayıyım. Sizlere sayın vekilimizin, başkanlarımızın, il başkanımızın katkılarıyla en iyi hizmetleri sunabilmek için aday olduk. Bundan sonra da inşallah teveccühlerinizle Güzelyurtu en iyi şekilde temsil edip en güzel noktalara getirmek için elimizden geldiğince çalışacağız. Hep birlikte bunu başarmaya çalışacağız. İlerleyen günlerde projelerimizi ve diğer yapacaklarımızı tekrar tekrar anlatacağız. 
Bu haber 1196 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AKP Haber Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI