Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınAk Partili Yöneticilerden Ihlara Başkan Adayı Yurgut Akar'a Tam Destek

Tarih: 08-03-2014 19:46:00 + -


Ak Parti Aksaray Teşkilatı seçim çalışmalarını şehrin her yerinde sürdürüyor. Her zaman olduğu gibi tek yürek olan Ak partili yöneticiler İlçe ve beldelerde de Başkan adaylarına büyük destek veriyorlar.


Ak Partili Yöneticilerden Ihlara Başkan Adayı Yurgut Akar'a Tam Destek

AK PARTİLİ YÖNETİCİLERDEN

    IHLARA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

         TURGUT AKAR’A TAM DESTEK

 

“HÜKÜMETLE UYUMLU BELEDİYE BAŞKANI SEÇTİĞİNİZ ZAMAN DAHA FAZLA HİZMET ALMA ŞANSINIZ VAR”

 

 

 

Ak Parti Aksaray Teşkilatı seçim çalışmalarını şehrin her yerinde sürdürüyor. Her zaman olduğu gibi tek yürek olan Ak partili yöneticiler İlçe ve beldelerde de Başkan adaylarına büyük destek veriyorlar.

Ak parti Milletvekili Ruhi Açıkgöz, Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, Ak Parti İl Başkanı M. Fatih Yıldırıcı, Merkez İlçe Başkanı Ömer Gizlenci, ile çok sayıda Ak partili yönetici Ihlara kasabasına giderek Ak Parti Belediye Başkan Adayı Turgut Akar’a  destek verdiler.

Ak partili yöneticiler Ihlara halkına hitaben yaptıkları konuşmalarda şu görüşlere yer verdiler

Aksaray Milletvekili Ruhi Açıkgöz “30 Martta yerel yönetimler seçimi var. Yani önümüzdeki 5 yıl için size hizmet edecek başkanı seçeceksiniz Bugüne kadar geçtiğimiz 10 yılda Dursun başkanımız hakikaten Aksaray’ın en yırtıcı başkanı olarak hizmet etti. İnşallah bundan sonra başka yerlerde çalışmaya devam eder.

Biz bu dönem Turgut Bey ile seçime giriyoruz Yaşı itibarıyla tam hizmetinin verimli çağında tüm becerilerini deneyimlerini Ihlaraya kullanarak Ihlaranın devam eden yarım işlerini tamamlamaya çalışır. Bizde kendisine Ankara’da ve Aksaray’da destek olmaya devam edeceğiz.

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta: “İnşallah ben inanıyorum ki 30 Mart akşamı Ihlaramızda yine Ak parti kazansın Turgut hocamız inşallah Dursun başkanımızın bıraktığı yerden bayrağı en güzel yerlere götürmenin derdi ve gayreti içinde olsun diyorum.

 Aksaray’ımıza 10 yıl hizmet ettik. Hamd olsun bizde inşallah bayrağı bir başka kardeşimize devredeceğiz. Mahkeme kadıya mülk değil hiçbir makam ve mevki Bu Cumhurbaşkanlığı da Başbakanlıkta, Milletvekilliği de belediye başkanlığı da ne olursa olsun bir gün gelir zamanı dolar. Önemli olan hizmetin devam etmesidir.

Bu işi bilen bir kardeşiniz olarak benim istirhamım hükümet ve iktidara uyumlu iktidarla ilişkileri düzgün olan bir belediye başkanı seçtiğiniz takdirde daha fazla hizmeti Ihlara’ya getirme şansınız var. Bayrağın bırakıldığı yerden inşallah yola devam edilir. Bu ıhlara için Ihlaranın kazanması içindir. İnşallah hayırlı uğurlu olsun. ”

Ak Parti İl Başkanı M.Fatih Yıldırıcı “30 Martta bir yerel seçim arifesindeyiz. Bunun içinde Turgut beye destek amacıyla Ihlara’da bulunuyoruz. Burada çok güzel bir arkadaşlık ortamı içinde geçen seçim var. Bunu 30 Mart’a kadar korumanızı istirham ediyorum. Bu Ihlara’lı hemşerilerimin güzelliği. İnşallah 30 Mart günü Turgut kardeşimizi seçtiğini zaman hizmetlerimiz yürümeye devam edecek. BU seçim bir yerel seçim havasında geçmiyor. Bir genel seçim havasında geçiyor Tüm dünyada yaşanan olayları görüyorsunuz İrak, Kırım Ukrayna ve dünyanın çeşitli ülkelerinde olaylar var. Tüm dünyada kapitalist bir sistem bütün insanların refahı ve ekonomisi ile oynamaya çalışıyor. Türkiye’miz üzerinde de 17 Aralık ve 25 Aralık ile alakalı bir operasyon yapıldı. Bu operasyonda sayın Başbakanımızın dik duruşu sayesinde ülke bir darbeden kurtuldu.

 

 
Bu haber 1384 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Aksaray Belediyesi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI