Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınAk Partili Yöneticilerden Selime Belediye Başkan Adayı Yılmaz Bütev'e Tam Destek

Tarih: 06-03-2014 19:11:10 + -


Ak Parti Aksaray Teşkilatı seçim çalışmalarını şehrin her yerinde sürdürüyor. Her zaman olduğu gibi tek yürek olan Ak partili yöneticiler İlçe ve beldelerde de Başkan adaylarına büyük destek veriyorlar.


Ak Partili Yöneticilerden Selime Belediye Başkan Adayı Yılmaz Bütev'e Tam Destek

AK PARTİLİ YÖNETİCİLERDEN SELİME BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YILMAZ BÜTEV’E TAM DESTEK

 

Ak Parti Aksaray Teşkilatı seçim çalışmalarını şehrin her yerinde sürdürüyor. Her zaman olduğu gibi tek yürek olan Ak partili yöneticiler İlçe ve beldelerde de Başkan adaylarına büyük destek veriyorlar.

Ak parti Milletvekili Ruhi Açıkgöz, Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, Ak Parti İl Başkanı M. Fatih Yıldırıcı, Merkez İlçe Başkanı Ömer Gizlenci, ile çok sayıda Ak partili yönetici Selime Kasabasına giderek Ak Parti Belediye Başkan Adayı Yılmaz Bütev’e destek verdiler.

Ak partili yöneticiler Selime halkına hitaben yaptıkları konuşmalarda şu görüşlere yer verdiler

 

Ak Parti Aksaray Milletvekili Ruhi Açıkgöz: “30 Mart’ta beldemize hizmet edecek başkanımızı seçeceğiz. Burada 3 tane hemşerimiz aday. Ak Partiden mevcut başkanımız Yılmaz başkanımız bizim adayımız Ak Partinin adayı. Siz kimi nasıl değerlendireceğinizi çok iyi bilirsiniz. Ama biz Ak Parti olarak Ak Parti milletvekili olarak ben tabii ki buradaki başkanın Ak Partiden seçilmesini arzu ederiz. Yaptığı hizmetler ortada. Selime beldemiz gün geçtikçe güzelleşen turizmin Kapadokya’nın kapısı inşallah yaptığı hizmetler ortada. Bundan sonra da yapacağı hizmetlerle burayı daha şirin hale getirip turizmden daha fazla pay almak için oda bizde hep birlikte çalışacağız. Ben bu sözlerle hepinize tekrar saygılar sunuyorum. Belki haberiniz vardır. 13 Mart’ta saat 13.00 da sayın başbakanımız Aksaray’a gelecek. Çok değerli hemşerilerimizi başbakanımız dinlemeye davet ediyorum. Bu seçimlerin başta Selime’miz olmak üzere Aksaray’ımıza ve memleketimize hayırlar getirmesini temenni ediyor hepinize saygılar sunuyorum.”

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta “Öncelikle bu seçimin ikili ilişkileri düzgün olan birlik ve beraberlik kardeşlik duygularını bozmadan yapılmasını temenni ediyorum. Sonuçta burada yaşayanlar sizlersiniz. Biz şimdi geldik birazdan ayrılacağız ama burada başkanıyla başkan adaylarıyla köylüsüyle kasabasıyla burada yaşayanlar sizlersiniz. Onun için istirhamım kırmadan dökmeden incitmeden bu seçimi sonlandırın. Sonuçta demokratik bir yarıştır. Sonuçta herkesin bir oyu vardır. Bu oyu insanlarımız tartacak bakacak değerlendirecek verecek. Ondan sonra kim seçilirse bu halk kimi seçerse çıkıp onu kucaklayıp yoluna devam etmesi lazım bunu ben özellikle belirtmek istiyorum. Selime de bunu gördüm. Biraz önce camiye gittik ondan önce belediyeye gittik. Tokalaştık geldik. Hakikaten Selimeli kardeşlerimi yürekten tebrik ediyorum. Teşekkür ediyorum. Seviyeli güzel bir yarış oluyor. Gelelim işin diğer boyutuna. Bakın ben Ak Partiden Aksaray belediye başkanıyım. Ak Partili belediye başkan hem başkanımıza hem de inşallah 30 Mart 2014 teki seçimlerde yeniden aday olan Yılmaz kardeşimize destek istiyoruz. Ben şunu söyleyeyim değerli dostlar 10 yıldır hizmet yaptık Aksaray’ımıza. Bunun 5 yılını Yılmaz kardeşimizle beraber el birliği içerisinde bu hizmeti kısmen yürütmeye çalıştık. Güzel şeyler yaptık. Bir belediye başkanı olarak söylüyorum. Yani işi bilen bir insan olarak söylüyorum. Bu beldenin temel meselelerine parmak basmış büyük bir kısmını çözmüş bir kısmını da çözmek üzere. Bir beldede en önemli problem derler bazen akıllı belediye başkanı yer altına yatırım yapmaz diye. Sebebi şu yer altına yaparsın en hayırlı bir hizmettir ama yaptığın anda bunu kapatırsın kimse görmez. Ama hem Allah indinde hem millet indinde hem vatandaş indinde en büyük iştir. Yılmaz başkanımızı ben takipte ediyorum. Bizim ortak projelerimizde var. Şu anda kanalizasyonun büyük bir kısmını bitirdi az bir şey kalmış. Bu Selime için olmazsa olmaz bir şeydi sevgili dostlar. Verelim desteği kalan eksiği tamamlayalım inşallah. Diğer konularda bakın katı atık düzenli depolama tesisi var Aksaray merkezde. Beraber yürütüyoruz. Burada transfer istasyonu var. Aşağı yukarı o iş çözülmüş durumda. Burada toplanıyor bölge olarak götürülüyor Aksaray merkezde hallediliyor.

Onun dışında atık su arıtma en önemli problem. Bu belki hissedilmiyor ama o atıklar nereye gidecek kanalizasyon atıkları. Saldım çayıra Mevla’m kayıra yok bir şey. Hem insan sağlığı açısından hem burada yaşayan insanların daha sağlıklı olması huzurlu olması açısından bu atıklarında arıtılması lazım. Şu anda da benim aldığım bilgilerle ihalesi yapıldı. Allah nasip ederse 30 Mart’ta siz yetkiyi verdiğiniz andan itibaren Bismillahirrahmanirrahim diyecek atık suyunuzu arıtacak. Çünkü atık suyu arıtmadan nereye verildiğini biliyorum ben. Oda gelip nereyi kirletiyor Aksaray’ı kirletiyor haberiniz olsun. Sizde Aksaray’a gidiyorsunuz orada yaşıyorsunuz oranın suyunu içiyorsunuz dolayısıyla olmazsa olmaz bir proje. Büyük bir proje. Allah nasip ederse yılmaz kardeşimiz de onu halletmiş oldu onun dışında yine bir belediye başkanı kimliğimle söylüyorum. Küçük bir belde olmasına rağmen biraz önce araçlarını gördüm. Çöp kamyonlarını gördüm. Alınan itfaiye aracını gördüm. Değerli dostlar bu birçok belediyede yoktur onu söyleyeyim. Buda büyük bir imkan. Bu nasıl oluyor biliyor musunuz dostlar muhalefetteki kardeşlerim alınmasınlar ama ikili ilişkiler iktidarla olan yakınlığı bu hizmetlerin daha fazla gelmesini sağlıyor. Muhalefette bizim kardeşlerimiz ona bir şey demiyorum ama sonuçta bir milletvekili olan ismini vermeyeyim Aksaray’ın eski bir milletvekili. Tabi Ak Parti döneminde başka bir partiden milletvekiliydi. Bir cümle ettiğini hatırlıyorum. Allah kimseyi muhalefetten milletvekili yapasın dediğini kulaklarımla işittim. Zor bir iştir. Bürokrat bile telefona çıkmaz. Ben bunları yaşamış bir insanım. Doğru değil ama realite bu. Dolayısıyla Ak Partiden uyumlu bir kardeşimiz olursa kim kazanır dostlar. Selime kazanır. İnşallah eksik olan hizmetleri de bende bana ne düşüyorsa inşallah tecrübelerimizle birikimlerimizle milletvekilimiz teşkilatımız sonuçta Ankara boyutunda ne gerekiyorsa biz desteğimizi Yılmaz kardeşimize vereceğiz. İnşallah Selime’nin geri kalan ufak tefek temel problemlerini çözdüğümüz zaman burası çok şirin güzel bir turizm beldesi inşallah olur diyorum. Şimdiden seçimler hayırlı uğurlu olsun diyorum. Allah utandırmasın Allah yar ve yardımcınız olsun diyorum. Hepinizi sevgiyle muhabbetle selamlıyorum.

Ak Parti İl Başkanı M. Fatih Yıldırıcı: Tabi önümüzde bir yerel seçim var. Selime beldemiz çok büyük bir beldemiz değil. Hep birbirinizle akrabasınız bir ilişkiniz var bir şekilde muhabbetiniz var. Dolayısıyla hiç kimse birbirini kıracak yarın yüz yüze bakamayacağı ifadeleri kimse kullanmasın diyorum. İnşallah 30 Mart günü başkanımıza destek istiyoruz onun için şu anda buradayız. Aynı zamanda başbakanımıza destek istiyoruz. Türkiye’nin geleceğine destek istiyoruz. Çocuklarınıza destek istiyoruz. Çocuklarımızın geleceği için buralara kadar geldik. Sizlerle hasbıhal ediyoruz. Destekleriniz bu yönde olacak. Allah nasip ederse inşallah sayın başbakanımızı elini tüm dünyada güçlendirme adına sizlerden destek istiyoruz. Dediğim gibi asla kırıcı bir söylem içerisinde hiç kimse olmasın. Küçük bir beldemiz Selime beldemiz. Hepinizin farklı ilişkileri var birbirinizle. Biz inşallah 30 Mart günü 30 Mart akşamı belediye başkanımızı tekrar seçtirmek istiyoruz. Sizlerin desteğini istiyoruz. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun diyorum.

Ak Parti Selime Belediye Başkan Adayı Yılmaz Bütev: “Bu bir siyasi yarıştır. Diğer arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. 30 Mart seçimleri bölgemiz ve beldemiz adına çok önemli bir seçimdir. İnşallah hayırlı olur diyorum. Bizim geçmişteki 20 yıllık belediyeyi 5 yıla düşürdüler ama düşürsünler canları sağ olsun. Bu konuyu kapatacağız artık biz 5 yıllık bir belediyeyiz. Bundan sonra ki yerel seçimlerde başarılar diliyorum.”

 
Bu haber 1298 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Aksaray Belediyesi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI