Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınAksaray İçin Elele Mücadele Verdik

Tarih: 13-02-2014 12:17:15 + -


Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta beraberindeki belediye meclis üyeleriyle birlikte Aksaray Esnaf Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.


Aksaray İçin Elele Mücadele Verdik

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta beraberindeki belediye meclis üyeleriyle birlikte Aksaray Esnaf Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Başkan Nevzat Palta ziyaret sırasında yaptığı açıklamada şunları söyledi “  Meclis üyelerimizle beraber esnaf ve sanatkârlar odası başkanımız Doğan Ceylan’ı ziyarete geldik.  geçtiğimiz günlerde yeni bir genel kurul oldu. Genel kurulun sonucunda da Doğan kardeşimiz yeniden başkan seçildi tabii ki bu ziyaretimizin amacı hem bir nezaket ziyareti hem bir fikir alışverişinde bulunmak anlamında bir ziyaret oldu ama aynı zaman da hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirmiş olduk.

Tabii ki Doğan başkanımızla biz hakikaten bunu hakikaten en kalbi duygularımla söylüyorum. 10 yıldır beraber çalışıyoruz beraber siyaset yaptık. Ama hep gönül birliği ile bir kardeşlik hukuki içerisinde karşılıklı güzel ilişkiler içerisinde bu birlikteliğimiz götürdük. Bakın 10 yıl oldu daha bir gün olsun birbirimizin ne kalbini kırdık ne kırıldık. Hep memleketimizin meselesinde Aksaray’ın ortak dertlerinde bir arada olduk beraber olduk. Bazen bu noktalarda şunu söyledik. Asıl olan Aksaray ise gerisi teferruattır diye. Bu laf iyice oturdu. Hep bunu söyledik. Asıl olan Aksaray ise memleketimiz ülkemizse gerisi hikâye gerisi teferruat diye. Bu çerçeve içerisinde hakikaten güzel bir birlikteliğimiz oldu. O açıdan ben kendisine teşekkür ediyorum. Emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.

 Aksaray’a yapmış olduğunuz uzun yıllardan beri esnaf kardeşlerimizle olan ilişkileriniz ve bununla beraber hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra yine esnaf kardeşlerimizin yanında olacaksınız. Bizlerde bundan sonra tabii ki belediye başkanlığımız bu onuncu yılında bırakacağız. Ama sonuçta memleket bizim Aksaray için nerede ne zaman olursa olsun bu memleketimizin hayrına hizmetine nerede olursa olsun biz inşallah yine orada görevimizi alırız. Bu insanların duasını teşekkürünü almak için elimizden gelen gayreti gösteririz. Tekrar teşekkür ediyorum. Hem şahsınızda hem yeni seçilen yönetim kurulu üyeleriniz var. Aynı zamanda yeni seçilen seçilecek başkanlarımız var inşallah onlara da ben Allah hayırlı uğurlu etsin diyorum.

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan ise yaptığı açıklamada Başkan Nevzat Palta’ya teşekkür ederek şunları söyledi  “Ben başkanıma teşekkür ediyorum. Arkadaşlarıma belediye meclis üyesi arkadaşlarımıza yönetimdeki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler esnaf sanatkârlar odamızın genel kurulunu yaptık. Sayın başkanımla uzun zamandır görüşemedik bizim seçimlerin yoğunluğundan dolayı bir araya gelemedik ama sayın başkanım nezaket gösterdi sağ olsun bizi hem onurlandırdı hem de hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyor. Biz başkanımla 10 senedir kader birliği yaptık. Aksaray için el ele mücadele verdik. Elimizden geldiği kadar gücümüzün yettiği kadar imkânlarımıza dâhilinde yanında olmaya çalıştık. Bir Aksaray sevdası ortada varken hepimizin bu sevdaya ortak çıkması gerekiyordu. Onun içinde başkanımın Aksaray’a hayırlı işler yaptığına inandığımız içinde sayın başkanımızın devamlı çağırdığı yerde veya biz davet ettiğimizde sağ olsun davetimize icabet ettiler. Güzel birliktelik ve beraberlik içerisinde Aksaray’ımıza hizmet etmeye çalıştık.

 Aksaray sorunlarını zaman zaman sayın başkanımla paylaştık. Bizim en büyük sıkıntımız bu mağaza zincirleriydi. O konularda da başkanımızla istişareler yaptık ama tabii ki kanuni hukuki dayanaklar olunca da bazı şeylere engel olunamıyor. Biz bu konuda çok fikir alışverişi yaptık. Çok defalar bir araya geldik. Belki zamanlı zamansız belki akşamları bile bu konuları konuştuk. Yemeklerimizde bunları dile getirdik. Ben başkanıma teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizi onurlandırdılar şereflendirdiler.

Bizde esnaf ve sanatkârlarımıza elimizden geldiği kadar bundan sonra daha çok hizmet etmenin gayreti çabası içerisinde olacağız. Onların mutlu olması daha çok kazanması için Aksaray’ımıza daha çok yatırımların gelmesi başkanımızın bir düşüncesi var. Aksaray güzel olsun bakıldığında bir şehir olsun dışarıdan gelen yabancılar Aksaray’ımızı böyle çehresi değişmiş güzel modern bir şehir yapalım düşüncesindeydi. Bizler başkanımla beraber bunları ne kadar başardık onu bilemiyoruz. Onu halk takdir eder ama biz elimizden gelen gayreti gösterdiğimize inanıyorum.

 
Bu haber 794 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Aksaray Belediyesi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI