Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınATSO, SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİNİ TARİHİ YEMEKTE BİR ARAYA GETİRDİ

Tarih: 28-12-2013 11:17:01 + -


Aksaray Belediye Başkan Adayları, Siyasi Parti İl Başkanları ve ilçe Başkanları, Aksaray Ticaret Ve Sanayi Odası’nın düzenlemiş olduğu yemekte bir araya geldi.


ATSO, SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİNİ TARİHİ YEMEKTE BİR ARAYA GETİRDİ

Aksaray Belediye Başkan Adayları, Siyasi Parti İl Başkanları ve ilçe Başkanları, Aksaray Ticaret Ve Sanayi Odası’nın düzenlemiş olduğu yemekte bir araya geldi.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Haluk Şahin Yazgı, İl Başkanı Fatih Yıldırıcı, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Rıfkı Karabatak, İl Başkanı Mustafa Altınsoy ile Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Doğan Koşar, İl Başkanı Ramazan Koçak ve İlçe Başkanı Gülhan Tosun yemekte yer alırken, ATSO Başkanı  Ahmet Koçaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kerim Yardımlı ve Serdar Öngün ile yönetim kurulu üyeleri de yemekte hazır bulundu.

ATSO BAŞKANI KOÇAŞ; “BİR OLALIM, BİRLİK OLALIM”

 

Tarihi yemekte konuşan Aksaray Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, yapmış olduğu açıklama da; “ 2014 yılının mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere yaklaştığımız bu aylarda siyaset dünyasında yaşanılacak her türlü saygı, sevgi ve dostluk ortamının oluşması Aksaray’ın en büyük sivil toplum kuruluşunun yani Aksaray Ticaret Ve Sanayi Odasının en büyük temennisidir. Unutulmamalıdır ki bu masalarda oturan herkes Aksaray’ın kendi öz vatandaşıdır.

 Seçim sürecinin belirli zaman dilimlerinde olacağı bu zaman aralığının sonrasında yine yüz yüze bakılacağı düşünülmeli ve bu kısa zaman zarfında rekabet ettiğimiz siyaset adamlarına saygı ve sevgi çerçevesinde etik kurallar nezdinde yaklaşmayı kendimize borç bilmeliyiz.

4000 üyeye sahip olan Aksaray Ticaret Ve Sanayi Odasının meclis ve yönetim kuruluna laik görüldüğümüz ilk anda söylemiş olduğumuz bir sözü siz değerli başkanlarımızla paylaşmak istiyorum. Bizler siyaset adamı olmadığımız gibi siyasetin yapılacağı yerde olmadık. Siyaseti siz değerli başkanlarımıza bırakarak kendi alanımız olan sanayi dünyası ile çalışmalarımıza yön verdik. Tabi ki karar alma sürecinde hangi parti olursa olsun kapılarımızın her daim açık olduğunun da altını çizdik.

Bizler Aksaray’lıyız ve Aksaray’a gönül vermişiz, Hepimizin en büyük gayesi ilimizin daha iyi yerlerde olmasıdır.

Değerli başkanlarım Aksaray Ticaret Ve Sanayi Odası olarak bizim sizlerden istediğimiz çok büyük bir şey değil bizler kardeşlik saygı sevgi istiyor ve sizlere olan inancımızla bu isteğimizin yerine geleceğini biliyor seçimin sadece bir yarış olduğunu yarışın sonunda kazananında kaybedeninde yanında olacağımızı ve Aksaray için yapılacak her türlü çalışmanın destekçisi olacağımızı söylemek istiyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

ATSO MECLİS BAŞKANI FATİH TEKİN; “ SEVDAMIZIN ADI AKSARAY ”

Yemekte konuşan Aksaray Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fatih Tekin, yapmış olduğu açıklama da; “Değerli Belediye Başkan Adaylarım, İl ve İlçe Başkanlarım 2014 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesi sizleri bu masalarda görmekten dolayı onur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Seçim zamanı yaklaştığında herkesin istediği en güzel ortam şuan bu karede mevcuttur. Aksaray’lı her insanın kalbinde umut ettiği seçim süreci kardeşliğin, dostluğun ve sevginin oluştuğu bir ortamda süreci yaşamaktır. Ben inanıyorum ki bu masa da oturan herkesin en büyük gayesi ve sevdası Aksaray’dır” Dedi.
Bu haber 4353 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI