Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınBaşkan Nevzat Palta Demirci Ak Parti Bürosunu ziyaret etti

Tarih: 12-02-2014 14:23:30 + -


Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta Demirci Ak Parti Binasını ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Mahmut Kuzucu, İl Genel Meclisi Üyesi Celalettin Kılıç, Demirci Belediye Başkanı Hüseyin Us’ta katıldı.


Başkan Nevzat Palta Demirci Ak Parti Bürosunu ziyaret etti

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta Demirci Ak Parti Binasını ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Mahmut Kuzucu, İl Genel Meclisi Üyesi Celalettin Kılıç, Demirci Belediye Başkanı Hüseyin Us’ta katıldı.

Coşkulu bir şekilde karşılanan Başkan Nevzat Palta Türkiye’nin güçlü olmasından, ayakları üzerinde durmasından rahatsız olanlar var diyerek yerel seçimlerin çok önemli olduğunu söyledi.

Demirci’nin yine Hüseyin Us Başkanla devam edeceğine inandığını dile getiren Başkan Nevzat Palta: “Değerli başkanımızı ben yakinen tanıyorum. Belediye başkanlığı yaptığımız dönemde 5 yıl beraber çalışma imkânımız oldu. Çok girişken ve başarılı bir arkadaşımız. Ben inşallah bu dönemde Demirci’nin  tekrar değerli başkanımızla beraber yola devam etmesini özellikle temenni ediyorum. Demirci zaten o havayı veriyor zaten şu anda gördüğüm kadarıyla kanaatimde o” dedi.

Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini ve yerel seçimlerin bu nedenle çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Nevzat Palta şunlara değindi: “Türkiye zor bir dönemden geçiyor. Şu anda başarılı bir hükümetimiz var. Başarılı bir başbakanımız var. Kim ne derse desin her sahada Türkiye son 10-12 yılı içerisinde ciddi anlamda bir zirve yaptı. Baktığımız zaman eğitiminden sağlığına kadar duble yollarından hızlı trenine kadar hava yollarından her anlamda Türkiye şu anda zirve yaptı. Fakat birileri bundan rahatsız oluyor.

Türkiye’nin güçlü olmasından, ayakları üzerinde durmasından, dünyada ve bölgesinde bir güç olmasından rahatsız olanlar var. Onun için bu seçimi sadece bir yerel seçim olarak asla görmeyeceğiz. Çünkü burada eğer kaybettiğimiz zaman arkadaşlar sadece bir dönem kaybedilmeyecek bir ülkenin, bir şehrin geleceği kaybedilecek. Adamların derdi şu anda Ak Partinin oyunun biraz daha aşağı indirilmesi biraz daha geriletilmesi. Bakın 17 Aralıkta, 25 Aralıkta hakikaten darbeden dönüldü. İçerdeki bir takım onun destekçileri yandaşları diyelim destek veriyorlar ve Türkiye’nin iyi gidişini durdurmak ve frene basmak istiyorlar. Biz buna müsaade etmeyeceğiz. Tayyip beyi kimseye yedirtmeyiz arkadaşlar kusura bakmasınlar.

Küçük yerlerde biraz daha akrabalar eş dost ön plana çıkıyor ama bu mesele eş dost meselesi değil bu mesele Türkiye’nin geleceği meselesi. Burada eşimize dostumuza oy vermeyeceğiz. Türkiye’nin yarınlarına ülkenin geleceğine oy vereceğiz. İnanın bu böyle. Sadece başkanımızı bir daha seçme meselesi değil. İnşallah zaten seçeceksiniz. Demirci yanlış yapmaz. Onda bir sıkıntı yok ama aynı zamanda bir elimiz başkanımıza oy verirken diğer elimizde Ak Partinin bir fazla oy alması için dik duracağız diklenmeyeceğiz diyor ya Başbakanımız Tayyip Erdoğan’ın güçlü olması için Türkiye’nin geleceği için Türkiye’nin yarınları içinde bir oyumuzu da oraya basacağız.

Ak Partinin oyunu düşürme şansımız yok. Eğer biz burada elimizi güçlendirmezsek yerel seçimlerde biz güçlü bir Ak parti çıkartmazsak bakın cumhurbaşkanlığı seçimleri de sıkıntıya girer. Hemen akabinde 2015de genel seçimler var. Oda önemli çünkü Türkiye’nin istikrara ihtiyacı var. Bakın 17 Aralık’ta birisi bir savcı bir polis ne bileyim 3-5 tane adam Türkiye’yi salladı. Kim kaybetti? Türkiye kaybetti siz kaybettiniz. 3-5 tane adamın yaptığı yanlış 120 milyar dolardan bahsediliyor. Bu hesap edilen para daha hesap edilemeyen hacı amcamın cebinden kaybını bilemiyoruz. Sizlerin kaybettiğini daha ölçmedik. 120 milyar dolar bir yanlışla. Onun için istikrarsızlık Türkiye de herkese kaybettirir.

Allah’ın izniyle önümüzdeki seçimlerde de yine güçlü bir şekilde Ak Partinin devam etmesi için başbakanımızın inşallah yoluna devam etmesi için bu yerel seçimleri sıkıya alacağız. Buraya kıymetli başkanımıza destek için geldik ama aynı zamanda dediğimiz gibi hem Demirci’yi düşünüyoruz hem Aksaray’ı ama hem de ülkemizi düşünüyoruz. Ben bu duygularla tekrar değerli başkanımızı tebrik ediyorum. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum. Önümüzdeki seçimlerinde sizlere ülkemize şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Durmak yok yola devam.”

Aksaray Eski Milletvekili Ahmet Yaşar ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Hüseyin Us başkanımız bizim yıllardır tanıdığımız deneyimine tecrübesine güvendiğimiz, siyasi bilgisi artık doruk noktasına gelmiş, ustalık dönemine giren iyi bir belediye başkanı arkadaşımız. İnşallah bu seçimde de kazanır, kazandırmamız lazım. Demirci’nin geleceği için kazandırmamız lazım. Biraz önce belediye başkanımız Sayın Nevzat Beyin ifade ettikleri şeylerin altına aynen imzamı atıyorum. Çok doğru söylüyor. Hakikaten bu seçimde belediye başkanlarını seçeceğiz ama ülkede ciddi bir kaosu da önleyeceğiz. Ak Partinin oylarının düşmemesi lazım.

Başbakanımızı kimseye yedirmeyelim. Türkiye’de güçlerini yitiren bazı odalar var. Güçlerini kaybettiler şimdi güç kimde. Güç milli iradede, millette vatandaşta... Efendim köylünün aklı ermez niye köylü niye cumhurbaşkanı seçsin diyorlar. Cumhurbaşkanını asker seçsin cumhurbaşkanını enteller profesörler seçsin diyorlar. Köylü ile bizim oyumuz bir mi diyorlar. Ama bu millet 1950de çok partili sisteme geçildiği günden beri hiç yanlış yapmadı. Hep doğruyu buldu. Doğru lideri buldu. Doğru partiyi buldu doğru partiyi seçti ama onlar hep müdahale ederek demokrasinin önünü kestiler. Bu seferde Başbakanımızı kimseye yedirmeyiz. Çünkü başbakanımız gelmiş geçmiş başbakanların içerisinde dik durmasını bilen, Türkiye’yi gerçekten dünyaya, Ortadoğu’ya, Avrupa’ya, Amerika’ya, Asya’ya en iyi şekilde gücü kuvvetini gösteren bir başbakan. Ülkemizi 11-12 yıldır belirli bir noktaya kadar kalkındırdık getirdik. Hedefimiz 2023 yılı. 2023 yılında inşallah Türkiye Avrupa’nın en büyük ekonomilerinden birisi olacak. Halkın refah seviyesi Avrupa birliğindeki insanlar kadar yükselecek, güzelleşecek, düzelecek. 30 Martta inşallah başbakanımıza sahip çıkarak, burada Hüseyin kardeşimize sahip çıkarak yolumuza devam ederiz. Başkanımıza şimdiden hayırlı uğurlu olsun, inşallah hayırlı hizmetlere vesile olur.”

Demirci Belediye Başkanı Hüseyin Us ise yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Sizler bu şekilde destek çıktıkça Allah’ın izniyle bu Demirci’nin sırtı hiçbir zaman yere gelmez. Çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah bu seçimi atlattıktan sonra öbür seçimlerde başarılı olacağımıza inanıyoruz. Kendilerine sizin adınıza ve şahsım adına hoş geldiniz diyorum. Sağ olun var olun”
Bu haber 1559 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Aksaray Belediyesi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI