Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınBaşkan Nevzat Palta, Haluk Kardeşimizin Her Zaman Yanında Olacağım

Tarih: 25-01-2014 14:16:20 + -


Aksaray’dan Türkiye’ye, Türkiye’den dünyaya birliğimizi ve inancımızı göstermek için; bu süreçte, hizmet bayrağını devralacak olan dava arkadaşım ve kardeşim Haluk Şahin Yazgı’nın hep beraber yanında olacağız.


Başkan Nevzat Palta, Haluk Kardeşimizin Her Zaman Yanında Olacağım

Ak parti Aksaray İl Başkanı M.Fatih Yıldırıcı ve Ak Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta’yı makamında ziyaret etti.

Yapılan görüşmede Aksaray’da yaşanan seçim süreci ve Türkiye gündemi değerlendirilerek hem ülkemiz hem de Aksaray’ımızın geleceği için birlik ve beraberlik mesajları verildi.

 

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi vatandaşlara çağrıda bulunarak

 

Sevgili hemşerilerim, değerli dostlarım; 2004 seçimlerinden bu yana şerefle ve zevkle hizmet ettiğim Aksaray Belediye Başkanlığı görevimi 30 Mart’ta inşallah genç kardeşim ve dava arkadaşım Haluk Şahin Yazgı’ya devredeceğim.

 

BİZDEN DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN AKSARAY’LI HEMŞERİLERİMİZ

                                HAKLARINI HELAL ETSİNLER

Görevde bulunduğum on yıl içerisinde Aksaray’ımızı hak ettiği yere çıkarmak için hep beraber, canla başla çalıştık. Başta mesai arkadaşlarım olmak üzere bu süreçte hizmet söz konusu olduğunda hiçbir desteği esirgemeyen Aksaraylı hemşerilerime sonsuz teşekkürü bir borç biliyorum ve haklarınızı helal etmenizi diliyorum.

 

DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR…

 

Bu kısa sürede Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği destekle büyük projelere imza attık, şehrimizin el atılmamış işlerine neşter vurduk ve tamamladık, büyük projeler gerçekleştirdik. Ayrımcılık yapmadan, birlik ve beraberlik içinde çalıştık ve başardık.

Ancak biliyoruz ki daha yapacak çok işimiz var. Evet, çok işimiz var.

Bu mücadelenin on yıllık değil bin yıllık bir mücadele olduğunun bilincindeyiz. Bin yıldır İslam’ın bayraktarlığını yapan Türk milleti olarak, içinde yaşadığımız coğrafyada gözyaşı, kan ve fitne bitene kadar durmadan, yıkılmadan çalışmak, sabırla yola devam etmek zorundayız.

 

ALLAH İNANANLAR VE BİRLİĞİNİ BOZMAYANLARLA BERABERDİR

 

Son bir aydır yaşanan olaylar bize asla rehavete kapılmamamız gerektiğini çok güzel gösterdi. Birileri ülkemizin gelişmesini, İslam coğrafyasındaki rolünü, küresel güçlere karşı duruşunu o kadar sindirememiş ki, ülkemizde iğrenç oyunlar kurmaktadırlar. Biliyoruz ki, Allah oyun kurucuların en hayırlısıdır, Allah sadece inananlar ve birliğini bozmayanlarla beraberdir.

MAHALLİ SEÇİMLER BİR İSTİKLAL MÜCADELESİDİR

 

Zaafa düşmek yok, yılmak yok, vazgeçmek yok, hele yorulmak asla yok.

Sayın Başbakanımızın ifadesiyle önümüzdeki mahalli seçimler sadece bir başkanlık seçimi değil, bir istiklal mücadelesidir. Oyun kuranlar ve onları dost edinmişlerin ilk hedefi bu seçimlerde mevcut meşru hükümetin oy oranlarını düşürmek Türkiye’nin gelişimine darbe vurmaktır. Aksaray’dan öyle bir cevap vermeliyiz ki bu zaferin sesi tarihten silinmesin. “Baki kalan gök kubbede bir hoş sadâ imiş”.

Kardeşliğimiz birliğimizi pekiştirmek için, durmadan yılmadan çalışalım. Her gün bir adım daha ileriye…

Aksaray’dan Türkiye’ye, Türkiye’den dünyaya birliğimizi ve inancımızı göstermek için; bu süreçte, hizmet bayrağını devralacak olan dava arkadaşım ve kardeşim Haluk Şahin Yazgı’nın hep beraber yanında olacağız.

 

FİTNEYE FESATA HİÇ BİR ZAMAN MAHAL VERMEYECEĞİZ

 

Tekrar hayırlı uğurlu olsun diyorum. Biz bunları zaman içerisinde söyledik. Fitneye, fesada hiçbir zaman mahal vermeyeceğiz. Sonuçta biz hiçbir zaman küçük hesaplar içinde olanlar olmadık. Davamız büyük, hedefimiz büyük, ilkelerimiz büyük. Onun için büyük hesaplar peşinde olduk. O açıdan hemşerilerimin inşallah olayları daha iyi değerlendirip daha iyi süzgeçten geçirip oylarını inşallah daha iyi kullanacağı kanaatindeyim diyorum.

 

AKSARAY’IMIZ İÇİN ELİMİZİDEN GELEN HERŞEYİ YAPACAĞIM

 

 Bu bizim 10 yıllık süre içerisinde hakikaten Aksaray’ımıza tarih yazacak projeler yaptık. Çoğu projeyi gerçekleştirdik bir kısmı da yarım kaldı. Hatta keşifleri dahi hazır. Sonuçta Haluk kardeşimizle bunları zaman zaman istişare ettik. Elimizdeki çalışmaları zaten hepsini paylaştık. İnşallah bundan sonra ize ne düşüyorsa bana ne düşüyorsa Aksaray’ımız için memleketimiz için elimizden gelen her şeyi yapacağız. İster burada olalım ister Ankara’da olalım. İster başka bir yerde olalım. Ama bu memleket bizim. Aksaray bizim diyorum. İnşallah güzelliklere hayırlara vesile olur diyorum.

 

AK PARTİ İL BAŞKANI YILDIRICI “BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZA

                  SEVGİ VE MUHABBETLERİMİZİ SUNUYORUZ”

 

Ak Parti İl Başkanı M. Fatih Yıldırıcı: evet, bugün Aksaray belediye başkan adayımız Haluk Şahin Yazgı kardeşimizle beraber sayın belediye başkanımız Nevzat Palta’yı ziyaret ediyoruz. Hem seçim çalışmalarımız hakkında kendisine bilgi veriyoruz hem de sağ olsunlar kendisi ile malum Aksaray belediyesinin çalışmaları Türkiye gündemi ile ilgili hasbıhal ediyoruz, sohbet ediyoruz.

Tabi önümüzdeki günlerde bildiğiniz üzere belediye başkan adaylarının belirlenme takvimi hızlı bir şekilde yaklaştı. İnşallah genel merkezimizin özellikle takdir ettiği gün ve saatte tüm vatandaşlarımızın bilgisi olacaktır. Bunu özellikle tekrar tekrar teyit ediyorum ki fakat hem bazı yerel medya da çıkan hem de özellikle dedikodu mekanizması noktasında hızlı bir şekilde çalışan bir farklı bilgilendirme var.

 Şuna bütün hemşerilerim özellikle inansınlar ki bu gün, saat ve tarih genel merkezimize aittir. Genel merkezimiz özellikle ilçelerle alakalı yakın bir tarihte bir belirleme yapacaktır. Bu belirleme yapıldığı takdirde bizde vatandaşlarımızı en doğru bilgi ile bilgilendireceğiz. Bütün vatandaşlarımıza sevgi saygı ve muhabbetlerimizi sunuyorum. Allah’a emanet olsunlar.”

 

BAŞKAN ADAYI YAZGI “BAŞKANIMIZA DESTEKLERİNDEN DOLAYI

                                      TEŞEKKÜR EDİYORUM”

 

Ak Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Haluk Şahin Yazgı: İl başkanımızla beraber Sayın belediye başkanımız Nevzat Palta’yı ziyarete geldik. Kendisi ile seçim çalışmalarımız hakkında hem istişare ettik görüşlerimizi sunduk. Onunda değerli görüş ve fikirlerini aldık paylaştık.

Biz geçenlerde açıkladığımız projelerimizi yapmadan önce belediyemizi belediye başkanımızı ziyaret etmiştik. Onun devam eden projelerini projelerimizin içerisine kattık. Kendilerinin görüşlerini fikirlerini düşüncelerini her zaman paylaşıyoruz. Beraber birlikte çalışıyoruz bu noktada. Ben her şeyden önce bu desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sağ olun.

 
Bu haber 1525 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Aksaray Belediyesi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI