Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınBaşkan Nevzat Palta Tüm Meclis Üyelerine Teşekkür Etti

Tarih: 07-03-2014 23:15:48 Güncelleme: 07-03-2014 23:22:48 + -


Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta ve belediye meclis üyeleri Mart Ayı olağan meclis toplantısı ile son toplantıyı gerçekleştirmiş oldular.


Başkan Nevzat Palta Tüm Meclis Üyelerine Teşekkür Etti

 

BAŞKAN NEVZAT PALTA VE MECLİS ÜYELERİ MART AYI OLAĞAN MECLİS

                                   TOPLANTISI İLE MECLİSE VEDA ETTİLER

 

 

BAŞKAN NEVZAT PALTA

“TÜM MECLİS ÜYESİ ARKADAŞLARIMIZA YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

 

Başkan Nevzat Palta, belediye meclisinde görev yapan Ak partili ve MHP’li tüm meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek Fincan takımı hediye etti.

 

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta ve belediye meclis üyeleri Mart Ayı olağan meclis toplantısı ile son toplantıyı gerçekleştirmiş oldular.

2009-2014 yılları arasında Aksaray’a yapılan bütün hizmetlere imza atan ve damgasını vuran Belediye Başkanı Nevzat Palta ile Ak partili ve MHP’li belediye meclis üyeleri Mart ayı olağan toplantısında son kez bir araya geldiler.

Meclis toplantısı sonrası bir konuşma yapan Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta ilk 5 yılında olduğu gibi son 5 yılında da Ak partili ve MHP’li belediye meclis üyeleriyle birlikte uyumlu bir çalışma sergilediklerinin altını çizerek şunları söyledi “   Hepinize teşekkür ediyorum. Tabi geçmiş beş yılda var ama Son beş yıl için söyleyeyim. Sonuçta burada yapılan her türlü hizmette her türlü hayırlı işte şehrin gelişmesi ile ilgili şehrin modernleşmesiyle ilgili yaşanabilir bir şehir haline gelmesi ile ilgili alınan kararların hepsinde hepimizin ortak imzaları var. Dolayısıyla bunu gururla taşıyabilirsiniz. Belki meclis üyeliğimiz veya belediye başkanlığımız bugün bitecek benim bitmiyor henüz biraz daha var. Bittiği andan sonra da şöyle geriye döndüğümüz zaman bizim zamanımızda yapılan her şey bizim için elhamdülillah gurur kaynağı olarak değerlendireceğiz. Yani o projeleri tek tek saymaya gerek yok.

Somuncu Baba’ya gittiğiniz zaman şunu rahatlıkla diyebiliriz. Evet, bizim dönemimizde biz vesile olduk. İnşallah bizim sevap hanemize yazılır diye bunu rahatlıkla söyleyebiliriz. O açıdan ben hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Beraber çalıştık. Şunu da özellikle söylüyorum. Bu son beş yıl için geçmişi zaten daha önce konuştuk ama bu beş yıllık görev süremiz içerisinde bütün arkadaşlarımız hem MHP gurubundaki arkadaşlarımız hem Ak Parti gurubundaki arkadaşlarımızla çok uyumlu bir çalışma sergiledik. Bir kısım arkadaşlarımız değişik sebeplerle ayrıldı. Ama ayrılan arkadaşlarımızın bir kısmı mazeretleri dolayısıyla katılamadılar. Şehir dışındalar. Onlarda dâhil olmak üzere samimiyetimle söylüyorum ben sizden memnunum Allah razı olsun.

Çok uyumlu güzel yani muhalefette yapıldı ama seviyeli muhalefet yapıldı. Yapılan muhalefetlerin bir kısmından bizde kendimize pay çıkarttık tabii ki. Özeleştiri olarak değerlendirdik. Sonuçta Aksaray’ımız dedik. Aksaray’ımızın daha iyi yerlere gelmesi dedik. Güzel projeler olması dedik. O açıdan her türlü katkıyı sağladığınızdan dolayı hem muhalefet olarak MHP gurubu olarak hem de Ak Parti gurubu olarak veya tüm meclis üyelerimize aynı şeyi söylüyorum. Yapmış olduğunuz çalışmalar ve vermiş olduğunuz destek ve gayretlerden dolayı emeklerinizden dolayı hepinize yürekten teşekkür ediyorum”.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Nevzat Palta, belediye meclisinde görev yapan Ak partili ve MHP’li tüm meclis üyelerine teşekkür ederek Fincan takımı hediye
Bu haber 959 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Aksaray Belediyesi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI