Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınBaşkan Palta Aksaray AK Parti Kadın Kollarını Ziyaret Etti

Tarih: 23-01-2014 15:40:56 + -


Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta Aksaray Ak Parti Kadın Kolları ile bir araya geldi. Ak Parti İl Binasında gerçekleşen ziyarete Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sevinç Kasal, Başkan Nevzat Palta’nın Eşi Aysun Palta ve Ak Parti Kadın Kolları Yönelim Kur


Başkan Palta Aksaray AK Parti Kadın Kollarını Ziyaret Etti

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta Aksaray Ak Parti Kadın Kolları ile bir araya geldi. Ak Parti İl Binasında gerçekleşen ziyarete Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sevinç Kasal, Başkan Nevzat Palta’nın Eşi Aysun Palta ve Ak Parti Kadın Kolları Yönelim Kurulu üyeleri katıldı.

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta Ak Parti Kadın Kolları’nın çalışmalarının takdire şayan olduğunu söyleyerek Ak Partili kadınlara teşekkür etti.

İbrahim Hakkı Hazretlerinin Hak şerleri hayreyler, zannetme ki gayreyler, arif onu seyreyler, Mevla görelim neyler, neylerse güzel eyler sözüyle konuşmasına başlayan Başkan Nevzat Palta: “Bizler inanmış insanlarız, kadere, hayrın ve şerrin Allah’tan geldiğine inanmış insanlarız. Dolayısıyla Mevla’m kısmet etti bu şehirde bu hizmetleri yaptık.  Bu memleket bu şehir bizim, insanların en hayırlısı insanlara faydalı olan düsturu bizim düsturumuzdur. Vazgeçemeyeceğimiz bir düsturdur. Belediye başkanlığı süresince çok büyük hizmetler yaptık. Verdiğimiz sözlerin büyük bölümünü gerçekleştirdik. Somuncu Baba’sından Kılıçaslan parkına, Azmi Milli’sinden haline kadar onlarca, yüzlerce projeyi hayata geçirdik” dedi.

Aksaray’ın hizmetlerin en iyisine layık olduğunu belirten Başkan: “Yurt dışına çok gidip geldim. Gezdiğimiz yerlerde yapılan hizmetlere baktığımda hep diyordum bizim şehrimiz bu hizmetlere layık değil mi neden bu hizmetler şehrimizde de olmasın. Şimdilerde ise öyle bir noktaya geldik ki biz bunlardan daha iyisini yapıyoruz, bizde daha iyisi var deme noktasına geldik. Bu da bizim insanımızın daha iyisine layık olduğunun bir göstergesidir.  Sadece maddi olarak ya da gerçekleştirdiğimiz projelerle değil özellikle hanım kardeşlerimiz başta olmak üzere kültürel ve sosyal yönden de çok geliştik. Toplumlar bir anda dönüşmez ama zamanla çalışa çabalaya bir noktaya gelebilir” dedi.

Hayali büyük olan insanların büyük işler yapabileceğine değinen Belediye Başkanı: “Türkiye’mizin şu anda içinde bulunduğu durumdan dolayı küçük hesaplar yapma gibi bir lüksümüz yok. Hedefimiz Allah’ın rızası, milletin duası ama her şeyden önemlisi Türkiye’mizin daha güçlü, müreffeh, demokratik ve özgürlüklerin yaşandığı bir ülkeye dönüştürmek ve çocuklarımıza da böyle bir ülke bırakmak bizim tek derdimiz bu. Fitneye, fesada fırsat vermeyeceğiz. Oyun çevirenlerin oyununu hep beraber bozacağız. Hayalimiz büyük olacak. Çünkü hayali büyük olan insanlar büyük işler yapar. En büyük hayalimizde ülkemiz, şehrimiz, geleceğimiz ve yarınlarımızdır” dedi.

Ak Parti’nin daha fazla oy alması için çalışacaklarını vurgulayan Başkan Nevzat Palta: “Bundan sonra seçilen haluk kardeşimizle Aksaray’ımız yoluna devam edecek. Bizlerde memleketimize hizmetten geri durmayacağız. Başbakanımızın takdirine rıza göstereceğiz. Bundan sonrada ne gerekiyorsa partimizin daha güçlü olması için daha fazla oy almak için, oyumuzu bir oy daha arttırmak için çalışacağız. Mevlana der ki Dün dünde kaldı cancağazım, bugün yeni bir şey söylemek lazım… Bizim yeni söylediğimiz şey geleceğimiz, yarınlarımız, şehrimiz, ülkemiz, daha güçlü bir Türkiye. Bunun için çalışacağız. Ak Parti’nin burada oy oranı düşerse çok üzülürüm. Çalışacağız ve oy oranımızı yükselteceğiz” dedi.

Türkiye’de parmakla gösterilen bir belediye bırakacaklarını ileten Başkan: “Biz on yıldan sonra alnımız açık, başımız dik bu sokaklarda gezebiliyorsak. Bu şeref bize de size de yeter. Bize hırsız, yolsuz, namussuz deselerdi ne yapacaktık? O zaman inanın sokaklara çıkamazdık. Ama bugün sokaklarda gezerken insanların teşekkürleri, takdirleri bizim için yeter. Diğer türlü yollarını, bakışlarını değiştirirlerdi. 10 yıllık sürede çoluğumuza, çocuğumuza, çevremize, yakınlarımıza haram lokma yemedik, yedirmedik. Bu şeref bize yeter.   Türkiye’de parmakla gösterilen bir belediyeyi bırakacağım Allah’ın izniyle. İnşallah bıraktığımız yerlerden daha iyi yerlere gelir, daha fazla gayret gösterilir ve çalışma yapılır. Biz her zaman partimizin emrinde olacağız ve çalışmalarımız yine devam edecek” dedi.

Bu davada, bu kervanda Ak Partili kadınların çok emeği olduğunu ifade eden Başkan Nevzat Palta: “Bu davada bu kervanda sizlerin çok emeği var. Sizlerin o çalışmalarını, fedakârlıklarını biliyorum. Davamız için çektiğiniz çileleri sıkıntıları biliyorum. Bu hizmet kervanının bu noktaya gelmesinde en büyük fedakârlığı çalışmaları sizler gösterdiniz. İnşallah bundan sonrada değer ve ilkelerimizi koruyun, aynı şekilde çalışmalarınıza devam edin. Çünkü bu çalışmalarımızın karşılığını Allahtan bekliyoruz. Amacımız Allah’ın rızası milletin duası. Başta sevinç hanım olmak üzere bütün Ak Partili kadınlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti Kadın Kollar Başkanı Sevinç Kasal ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bizim Ak Parti ile tanışmamız sizinle oldu. Türkiye de Recep Tayyip Erdoğan ise Aksaray’da da Nevzat Palta diyoruz, halkımızda, bizlerde. Vefa insanlığın en güzel gereği diye düşünüyoruz. Şimdi seçim çalışması yapıyoruz arkadaşlarımızın hepsi şahit. O kadar kolay işimiz anlatmamız inandırmamız o kadar rahat ki bu anlamda ben sizden ziyaret isteği gelince biz seve seve kabul ettik. Biz diyorduk gelelim hem bir teşekkür anlamında son demiyorum çünkü görüşeceğiz her şey bitmiş değil Allah’ın izniyle. O şekilde ama halkımızın memnuniyetini görüp başkanım dualarını görünce kim olursa olsun bu partiden aday olacak herkese canı gönülden sarılmaları bizleri duygulandırmıyor değil. O yüzden size teşekkürümüz sonsuz.

Dün kurtuluştaydık o yolların durumu insanların artık evet bir şeyler yapılıyor ve inanıyoruz Ak Partiye sonuna kadar diye. Bazen değişiklikten haberi olmayıp Nevzat’ımıza mı diyenleri duyunca emin olun zor tutuyoruz kendimizi o anlamda. Ama biliyoruz ki Ak Partiye gönül veren herkes kardeşimizdir. Onun için kabullenip çalışmaktan başka yolumuzda yok. Onun için sizleri inşallah hem dualarımızla hem gönüllerimizde yaşatarak Belki vekil belki daha farklı vazifelerle çok daha güçlü bir şekilde Aksaray’a hizmet edeceğiniz dönemleri bekliyoruz.

Aksaray Ak Pati Kadın Kolları Başkanı Sevinç Kasal, Başkan Nevzat Palta’ya yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederek buket ve plaket takdim etti.
Bu haber 2072 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Aksaray Belediyesi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI