Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınBaşkan Palta Güağaç Belediye Başkanı ve AK Parti Seçim Bürosunu Ziyaret Etti

Tarih: 12-02-2014 14:20:46 + -


Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta Gülağaç Belediye Başkanı Faruk Teymen’i makamında ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Mahmut Kuzucu da katıldı.


Başkan Palta Güağaç Belediye Başkanı ve AK Parti Seçim Bürosunu Ziyaret Etti

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta Gülağaç Belediye Başkanı Faruk Teymen’i makamında ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Mahmut Kuzucu da katıldı.

Başkan Nevzat Palta Gülağaç Belediye Başkanı Faruk Teymen’in güzel çalışmalar yaptığını söyledi. Faruk Teğmen’nin başarılı bir belediye başkanı olduğunu belirten Başkan: “Gülağaç Belediye Başkanımız Faruk Teymen 5 yıllık süre içerisinde güzel hizmetler verdiler. Hakikaten sevdiğimiz başarılı bir kardeşimiz. Ciddi işlere girişti. Özellikle altyapı konusunda... Altyapı konusu sıkıntılı bir konudur bunları biz yakinen bildiğimiz için. Her belediye başkanı altyapı çalışmasına giremez. Uzak durur.  Ama ciddi anlamda şehrin gelişmesi, bölgenin gelişmesi ile ilgili insanın kafasında bir düşünce varsa mutlaka altyapının bitirilmesi gerekir. O açıdan ben kendisini tebrik ediyorum” dedi.

Gülağaç Belediye Başkanının yeni dönemde de güzel işlere imza atacağını ifade eden Başkan Nevzat Palta: “Hayırlı uğurlu olsun diyorum. Allah utandırmasın diyorum. Ben inanıyorum ki değerli ilçedeki hemşerilerimizin de büyük bir çoğunluğu yine Faruk kardeşimizi, başkanımızı bağırlarına basarlar ve tekrar inşallah burada belediye başkanımız olarak buradaki kardeşlerimizin, hemşerilerimizin hizmetkârı olmaya devam ederler. Bize düşen neyse inşallah her türlü desteği de veririz bunu özellikle söylüyorum. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Gülağaç Belediye Başkanı Faruk Teğmen İse yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Başkanımız Nevzat Palta’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İlçemize şeref verdiler. Başkanımız büyüğümüz, abimizdir. 10 yıldır ilimize ciddi manada hizmet verdiler. Bugün de bizi şereflendirdiler teşekkür ediyoruz.”

Başkan Nevzat Palta daha sonra Ak Parti seçim bürosunu ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Mahmut Kuzucu, İl Genel Meclisi Üyesi Celalettin Kılıç, Demirci Belediye Başkanı Hüseyin Us’ta katıldı.

Belediye Başkanı Nevzat Palta Gülağaç Ak Parti seçim bürosunda yaptığı açıklamada ise şunlara değindi: “Türkiye zor bir süreçten geçiyor. Gülağaçlı kardeşlerimizden meseleye biraz daha geniş açıyla bakmalarını rica ediyorum. Burada ak partinin başarılı olması lazım. Ak Parti’nin güçlü olması, daha çok oy alması, Türkiye’mizin güçlü olması, başbakanımızın elinin daha güçlü olması anlamında önemlidir. Burada oy verecek kardeşlerimizin buna önem vermesi ve dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum. Seçimlere eş, dost, akraba olarak değil de memleket meselesi ve Türkiye meselesi olarak düşünmek gerekiyor.”

Aksaray Eski Millet Vekili Ahmet Yaşar da yaptığı açıklamada: “Türkiye bir sınavdan geçiyor. Ak Parti’ye ciddi bir şekilde darbe yapmak isteniyor. Ak Parti’yi nasıl yıpratırız, iktidardan nasıl indiririz hesabı yapıyorlar. bu hesaba bütün hemşerilerimizin çok dikkat etmesi lazım. Mutlaka ak partide oylarını toplaması gerekiyor. Türkiye’nin büyümesini istemeyen güçler var. Bu güçlere büyük bir ders vermemiz lazım. Başbakanımızı kimseye yedirmeyelim. 2014-2015 Türkiye için kader yılı. Türkiye’de ciddi bir kalkınma hamlesi başlattık. O nedenle 30 Mart çok önemli.  İnşallah 30 Mart Ak Parti’ye durmak yok yola devam diyen Ak Parti’ye bir güç, bir omuz daha verir” dedi.
Bu haber 1334 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Aksaray Belediyesi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI