Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınBaşkan Palta'ya nezaket ziyareti

Tarih: 17-12-2013 00:00:00 + -


Ak Parti Aksaray Milletvekili Ali Rıza Alaboyun, Ak Parti İl Başkanı M.Fatih Yıldırıcı ve Ak Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Haluk şahin Yazgı, Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya makamında nezaket ziyaretinde bulundu.


Başkan Palta'ya nezaket ziyareti

Belediye Başkanı Nevzat Palta “Bende öncelikle başta milletvekilimiz olmak üzere hoş geldiniz diyorum. Tabii ki bu kısmen nezaket ziyareti daha önce sayın valimize uğramışlar. Daha sonra buraya geldiler. Ben öncelikle teşekkür ediyorum. Tabi bizler şuna her zaman inanmış sonuçta bir hizmet kapısı açılır bir hizmet kapısı kapanır. Veya birisi kapanır diğeri açılır. Sonuçta hayatımızın cenabı Allah’ın vermiş olduğu bu ömür dilimi içerisinde milletimize hizmet etme yolu da her türlü gayretimizi göstereceğiz.

Tabii ki 10 yıl gibi bu şehirde hizmet yaptık. Dolu dolu bir on yılımız geçti. Bunu özellikle söyleyeyim. Çalıştık gece gündüz çalıştık. Uykumuzdan sağlığımızdan yaşantımızdan ailemizden çok fedakârlıklar yaptık ama helali hoş olsun. Sonuçta geriye döndüğümüz zaman hep söylediğimiz bir şey vardı hoş bir seda bırakmak. Hayırla anılan bir insan olmak bu bizim düsturumuzdu.

Dolayısıyla şöyle geriye döndüğümüz zaman Allah’ımıza şükürler olsun ki utanılacak hiçbir şey yapmadık. İnşallah yapmış olduğumuz hizmetlerde bizim hesap hanemizde sevap hanemizde inşallah yerini bulur diye düşünüyorum. Tabii ki bundan sonra ki süreçte sayın başbakanımızın da söylediği gibi Haluk Yazgı ile inşallah devam edilecek. Biz hep şunu söyledik. Sonuçta bize ne zaman görev verildiyse görevimizi layıkı ile yaparız. Bundan sonra da bize düşende dediğim gibi başta partimizin ak parti başta olmak üzere bir fazla oy alması için şahsım olarak ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Zaten bizim aldığımız eğitim aldığımız terbiye aldığımız görgü inancımızın da gereği sonuçta bu bir dava adamı olarak bunu söylüyorum.

Belki bu şey laf gibi geliyor ama bunun içini doldurmak gerekiyor. Dolayısıyla biz buna inanmış insanlarız. Başbakanımız için Türkiye’nin daha iyi yerlere gelmesi için ak partinin daha güçlü olması için biz elimizden gelen her türlü gayreti yapacağız. Önümüzde 4 ay gibi bir zaman dilimi var. Bu diliminde yine aynı tempo ile çalışıyoruz. Belediye hizmetlerini hiç aksatmadan yine sabahın erken saatlerinde gece geç saatlere kadar hem makamımızda olsun hem arazi bu çalışmalarımızı yapıyoruz çünkü bu hizmetin devam etmesi gerekiyor. Dumura uğramanın bir mantığı yok tam tersi hatta biraz daha fazla gayret gösterip böyle bir hissiyatı oluşturmamak gerekiyor. Ekibime zaten söyledim.

Personele zaman zaman idareci arkadaşlarla görüşüyoruz. İnşallah bu süreç içerisinde en güzel şekilde devam edeceğiz. Dediğim gibi bundan sonra bize düşen ne gerekiyorsa her türlü desteği vermeye de hazırız. Ekibimizle beraber hazırız. Belediye personeli sonuçta zaten hizmetlerini yapıyor ama ben şahsım olarak sorulduğu zaman istişare edildiği zaman her türlü desteği veririz diyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin. İnşallah Aksaray’ımıza güzelliklere hayırlara vesile eder diyorum”.

Milletvekili Ali Rıza Alaboyun “Biz Bir Aileyiz”

Milletvekili Ali Rıza Alaboyun, “Belediye başkanımızı ve belediye başkan adayımızı ziyarete geldik. Nevzat Palta 10 yıldır Aksaray’ımızda hizmetler yapıyor. Somuncu baba gibi Kılıçaslan parkı gibi Aksaray’a köklü tesisler bırakmış bir arkadaşımız. Somuncu baba Nevzat başkanla anılabilecek abide bir tesis oldu, eser oldu. Hizmette süreklilik esas olduğu için. Bu anlamda göstermiş olduğu olgunluk partimizdeki gönül bağının güçlülüğü bizi onurlandırdı, gururlandırdı. Onun verdiği bir güvenle sayın valimizi ve Nevzat başkanımızı ziyaret ediyoruz. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.  Siyasette bir kapı açılır bir kapı kapanır. Biz bir aileyiz. Bizler her zaman birbirimize destek olacağız. Başkanımıza bize zaman ayırdığı için çok teşekkür ediyorum.
İl Başkanı Fatih Yıldırıcı “Başkanımız Aksaray’a Mührünü Vurmuş Bir Belediye Başkanıdır”

Ak Parti İl Başkanı M.Fatih Yıldırıcı “Bu bir bayrak yarışıdır. Belediye başkanımız yaptığı hizmetlerle Aksaray’a mührünü vurmuş bir belediye başkanıdır. Hem altyapı hem üstyapıyla tüm Aksaray’a hizmet etmiştir. partili partisiz herkesin sayın nevzat başkanla ilgili en güzel kullandığı cümleler dürüst çalışkan ifadeleridir. İnşallah biz kendilerini ömür boyu bir abi olarak göreceğiz seveceğiz. Bu bir bayrak yarışı. İnşallah haluk kardeşimiz bu bayrağı devralacak ve çıtayı daha üst seviyelere çıkarmanın derdi ve gayreti içinde olacağız. Belediye başkanıma yaptığı hizmetler ve göstermiş olduğu olgun davranışından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Belediye Başkan Adayı Yazgı “ Başkanımızın Projelerinden Ve Tecrübelerinden Faydalanacağım”

Ak Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Haluk şahin Yazgı Başkan Nevzat Palta’nın projelerinden ve tecrübelerinden faydalanacağını ifade ederek şunları söyledi “Değerli milletvekilim, değerli il başkanımla beraber çok kıymetli belediye başkanımızı ziyaret geldik. Ben hem merkez ilçe başkanı olduğum dönemde hem de belediye meclis üyesi olduğum dönemde belediye başkanımızla çok güzel ve çok uyumlu çalışmamız oldu. Allah kısmet ederse inşallah bundan sonrada bu uyum ve bu çalışma devam edecektir.
Kendisi ile abi kardeş ilişkisi içinde devam eden bir ilişkimiz vardır. Onun yapmış olduğu hizmetleri Allah nasip ederse 30 Marttan itibaren de devam edeceğini söylemek istiyorum. Kendisinin bilgisinden tecrübesinden göstermiş olduğu projelerden her zaman faydalanacağımı hem halkımızın hem de kendisinin huzurunda söylemek istiyorum. Bizim amacımız ve hedefimiz hep aynı dava uğuruna çalışmak olduğundan dolayı bu birliktelik bu beraberlik her zaman için devam edecektir.

Ben tekrar başkanımıza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı ve bana göstermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Burada olmaktan da mutluluk duyuyorum.

Bu haber 2720 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI