Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınEmekli Personellerimiz Kucaklaşarak Uğurluyoruz

Tarih: 22-02-2014 16:16:42 + -


BAŞKAN NEVZAT PALTA 8 EMEKLİ PERSONELİ DAHA PLAKET VE SAAT İLE ÖDÜLLENDİRDİ


Emekli Personellerimiz Kucaklaşarak Uğurluyoruz

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, belediyede yıllarca çalışıp hizmet verdikten sonra emekli olan personellerini makamında kabul ederek, Belediyeye ve Aksaray’a yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor. Aynı zamanda plaket ve kol saati ile ödüllendiriyor.

Başkan Nevzat Palta, Belediyeden emekli İlhan Baysan, H. Murat Tekbaş, Ferit Başer, H.Hüseyin Dal, Hüseyin Yar, Mustafa Bulut, Mustafa Türkücü ve Yunus Şen adlı personelleri makamında kabul ederek hizmetlerinde dolayı teşekkür etti.

Başkan Nevzat Palta yaptığı konuşmada emekli olan her personeli gönül rızası ile helalleşerek uğurladıklarının altını çizerek şunları söyledi

“Emekli olan arkadaşlarımıza bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum.  sağlık sıhhat içerisinde ailenizle çocuklarınızla güzel bir hayat temenni ediyorum.  Allah aldığınız paraları hayırlı bir şekilde harcamanızı nasip etsin.  Bu bizim için bir şeref. Emekli olan personelimizle vedalaşırken kucaklaşarak, helalleşerek elveda diyoruz. Şimdi insanlar hep kendi istekleriyle emekli oluyorlar. Başka zamanlar insanlar işten atılıyordu. Veya sıkıntılar oluyordu. Bizim için çalışan insanların her zaman başımızın üstünde yeri vardır. 10 yıldır personele benim hep söylediğim şudur:  aldığınız parayı hak edeceksiniz, haramı helali bileceksiniz., hırsızlık yolsuzluk olmayacak. Aradaki sevgi muhabbeti bozmayacak, birbirleriyle kardeş olacak, çok ideolojik yaklaşmayacak. Hamdolsun bu süre içerisinde de sizlerden memnunum. Bu yaptığınız çalışmalar hizmetler, çok büyük işler yaptık bütün birimler, fen işlerinden tutun imara kadar kanalizasyona kadar muhasebesine kadar.  Tabiî ki bizler bu işin lokomotif kısmıyız ama sonuçta hepinizin emeği var. Bu 10 yıllık başarının altında hepinizin emeği var. O açıdan size teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin.

 Benim için şu da çok önemli. Allah bana görev yaptığım süre içerisinde maaşını ödeyemeyen personeline, işçisine memuruna, gününde ve zamanında ödeyemeyen belediye başkanlığı nasip etme dedim. Hamdolsun bir ayımız kaldı. Saat gibi işleyen bir mekanizma ve yapısı var. Şu ana kadar belediyemizdeki hiçbir personelin hiçbir alacağı yok. İkramiyeler dahil. Tertemiz pırıl pırıl bir belediye ve personel bırakıyoruz. Bu benim için gurur kaynağı.

 Geçmiş dönemlerde belediye personeli dışarıda gezerken mahcup gezdiklerini biliyorum. Ama şimdi belediyede çalışmak bir ayrıcalık oldu. Çünkü belediyede çalışan adam parasını zamanında alıyor. Parasıyla alışveriş yapıyor. Bize iş yapan müteahhitlerin hepsi çok memnun. İşini yapan parasını zamanında alıyor. Çok güzel projeler çalışmalar yaptık, bu başarının altında emeği olan insanımıza da emeğini karşılığını verdik. İnşallah benimde sizlerle birlikte görev sürem doluyor. Ama inşallah yine farklı hizmetlerimiz olacak inşallah size başarılar diliyorum. Yine görüşürüz. Belediyeden kopmayın. Yine gelin gidin, dostlarınız sevdikleriniz var. Belediyemiz evinizden farklı bir yer değil. Hayırlı uğurlu olsun Allah mahcup etmesin”.

Başkan Nevzat Palta, daha sonra İlhan Baysan, H. Murat Tekbaş, Ferit Başer, H.Hüseyin Dal, Hüseyin Yar, Mustafa Bulut, Mustafa Türkücü ve Yunus Şen adlı personellere plaket ve kol saati hediye etti.

Emekli personeller,  Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya hediye ettiği saat ve plaketten dolayı teşekkür ederek, “Başkanımızdan Allah razı olsun çok güzel bir ortamda çalıştık. Çok memnunduk Allah yolunu açık etsin” şeklinde konuştular. 
Bu haber 1015 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Aksaray Belediyesi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI