Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınMali Müşavirler Odasından Başkan Nevzat Palta'ya Teşekkür Plaketi

Tarih: 30-01-2014 12:04:37 + -


Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, beraberindeki meclis üyeleriyle birlikte Aksaray Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Bünyamin Köse ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.


Mali Müşavirler Odasından Başkan Nevzat Palta'ya Teşekkür Plaketi

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, beraberindeki meclis üyeleriyle birlikte Aksaray Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Bünyamin Köse ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta 10 yıllık görevi sırasında SMMMO ile ortak projelere imza attıklarını ifade ederek şunları söyledi “Değerli oda başkanımız Bünyamin kardeşimiz ve yönetimini ziyaret ettik. Ben öncelikle teşekkür ediyorum. Bizimle ilgili söylemiş oldukları sözlerden dolayı teşekkür ediyorum. Tabi bu 10 yıllık görev süremiz içerisinde başta mali müşavirler odası olmak üzere çoğu sivil toplum örgütleriyle kurumlarla kuruluşlarla çok seviyeli bir ilişki götürdük. Belki burada bizim kısmen kamu geleneğimizin olması kamudan gelmemiz belki bu ilişkileri biraz daha üst seviyede tutuğu kanaatindeyim. Hem Bünyamin kardeşimiz olsun hem daha önceki görev yapan arkadaşlarımız olsun hakikaten oda olarak belediye olarak belki seviyenin üzerinde bir seviye de ilişkilerimiz oldu. Ortak ciddi projeler yaptık. Kurslar açtık. Bazen burada açıldı bazen belediyemizde açıldı. Bu çerçeve içerisinde en azında hem yardımcı muhasebe elemanı yetişmesi konusunda olsun hem de Aksaray’ımıza ciddi katkı olması açısından oda ile belediyenin güzel ilişkileri oldu. Ben o açıdan kıymetli başkanımız Bünyamin kardeşimize ben de teşekkür ediyorum.

 İnşallah hayat devam ediyor. Sonuçta biz bundan sonra aday olmayacağız. Hayatımızı farklı kulvarlarda inşallah değerlendireceğiz. Sonuçta memleket bizim Aksaray bizim içinde yaşayan insanların hepsi bizim kardeşlerimiz. Türk bayrağının dalgalandığı her yer bizim vatanımızdır. O açıdan sonuçta verilen görev çerçevesi içerisinde kaldığımız yerden inşallah devam edeceğiz diyorum. Göstermiş olduğunuz ilgiden misafirperverliğinizden dolayı teşekkür ediyorum.”

Mali Müşavirler Odası Başkanı Bünyamin Köse belediye ile çok güzel ilişkileri olduğunu belirterek şu görüşlere yer verdi “Odamıza yapmış olduğunuz bu nazik ziyaretten dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Değerli başkanımız 10 yıldır Aksaray’da belediye başkanlığı yapmakta. Bizde aynı dönemde oda yöneticiliği arkadaşlarla beraber oda başkanlığı yapma fırsatımız oldu. Birlikte çalıştık. Başkanımız baştan beri odamızla iyi ilişkiler içerisinde oldu. Beraber kurslar düzenledik. Belediyemiz devamlı destekledi. Karşılıklı ziyaretlerimiz oldu. Aşağı yukarı her zaman her yıl başkanımız odamızı ziyaret etti. Yani belediyemiz ve odamız arasında ilişkilerimiz gayet güzel oldu. Bizleri devamlı destekledi. Ayrıca çağırdığımız davet ettiğimiz toplantılarıma aktivitelerimize devamlı icabet ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Ayrıca 10 yıllık belediye başkanlığı hizmetleri süresinde Aksaray’a büyük emekleri geçti. Büyük hizmetleri oldu. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. İnşallah bundan sonra da daha iyi yerlerde kendisini görürüz. 30 Mart seçimlerinden sonra tekrar aday olmayacağı için ailesi ile birlikte kendisine sağlıklı mutlu başarılı bir hayat temenni diyoruz.

Yapılan görüşmelerin ardından Mali Müşavirler Odası Başkanı Bünyamin Köse 10 yıl boyunca Aksaray’a ve halkına çok güzel hizmetler sunmasından dolayı belediye başkanı Nevzat Palta’ya teşekkür plaketi verdi.

 
Bu haber 853 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Aksaray Belediyesi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI