Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınMustafa Altınsoy "Anlayamadığımız ancak anlamaya çalıştığımız günleri yaşıyoruz"

Tarih: 21-12-2013 00:00:00 + -


MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Altınsoy yaptığı yazılı basın açıklamasında; Türk milleti olarak; kapkara günlerin, kapkara ilişkilerin, pazarlıkların yaşandığı anlayamadığımız ancak anlamaya çalıştığımız günleri yaşıyoruz” dedi.


Mustafa Altınsoy

Başkan Altınsoy basın açıklamasın şöyle devam etti; 2006 ile başlayan süreçte askeri vesayet’e engel olma ve güya darbe girişimlerini önlemek maksatlı operasyonlar başladığı zaman sevinç çığlıklarını basanların, şimdi feveran etmeye hakkı var mı acaba? O süreçte de gözaltılar bir sabah kimseye haber verilmeden ansızın yapılmıştı. O süreçte de gözaltına alınanların eşleri ve çocukları vardı. O eşler ve çocuklarda korktular, ağladılar. Kimse seslerini, ağlamalarını, korkularını duymadı görmezlikten geldi. Generaller, basın mensupları gözaltına alındı. Gözaltı süresi hiç dikkate alınmadı. Ek süreler verildi. Yargılama yıllarca devam etti. İnsanlar perişan edildi. Aileleri mahvoldu. Gözaltına alınanların cep telefonlarına karakollarda telefon numaraları ve isimler bile yüklendi.  Polis müdürleri, savcılar kahraman ilan edildi. Tamtamlar çalındı. Toplum bizden olanlar ve olmayanlar diye ayrıştırıldı. 36 etnik gruptan bahsedildi. Sanatçılar, bazı sözüm ona siyasetçiler insanları ikna etmek için illerin üst düzey bürokratlarının kontrolünde ikna odalarına çağrıldı.
Yetmedi …

Hizmet hareketine sıra geldiğini düşünen siyaset mühendisleri, dershaneler ile düğmeye bastılar. Zulüm sadece bazı insanlarla sınırlı kalmamalıydı. Hizmet hareketi de bu zulümden payına düşeni almalıydı. Ama hizmet hareketini küçümseyenler, aşağılayanlar bu işin çok kolay olmadığını düşünemediler. Rahmet mekân başbuğumuz "yola çıktıklarınızı, yolda bulduklarınıza değişmeyin" diye bizlere öğütler verirdi. Bu akp’liler, PKK zihniyeti Zerdüştlüğün ve söz verdikleri "Oslo" karalarının gereğini yapmalıydılar ve yaptılar.  ‘’hizmet hareketi bunu görmeli".  Yolda değişim kendileri ile Zerdüşt pkk’lılar ve İsrail-Amerikan ortak gizli istihbaratçıları ile yapıldı. Hizmet hareketi yollarda değişilen insanlar manzumesi değillerdir. Onurları ile oynanmamalıdır.  

Ve 16 Kasım 2013

 Diyarbakır'da, ülkeyi getirdiklerini düşündükleri o gün gelmişti.   Oslo kararları uygulanacak… şivan perver, barzani Türk toplumuna yeni kahramanlar olarak ilan edildi. Türk ırkı diye bir şey yok deme cesareti ve ahlaksızlığını da gösterdiler. Parçalama ve bölmenin son oyunları kendilerince oynanıyordu. Ancak hiç kimse umursamaz diyen, siyaset mühendisleri, bu bumerang’ın kendilerine döneceğini düşünemediler. Şimdi Sayın Arınç , ’" Ben o çocukların babaları olan bakanların ruh halini düşünüyorum"  diyor.  Ama bu sefer çok şükür ağlamadı. Sahte gözyaşları dökmedi. Kimsenin aklına gelmeyen yerlerde; el bombası, silah bulanlar şaşırmamışlardı. Şimdi ayakkabı kutularında milyon dolarlar bulununca şaşırmasınlar. Bu pislik midemizi bulandırıyor. Yeter artık. Yazarkasa atıldığında oynayanlar, sevinenler, meclis önünde insanlar kendilerini yaktığında da oynuyorlar mı? Bakanların çocukları ve güya zengin olan insanların verdikleri rüşvet dalgası bastırılmamalı. Şimdi emniyet müdürlerini değiştirenler, savcıları da baskı altına almaya çalışıyorlar. türk Milleti’nin savcıları, emniyet müdürleri korkmasınlar. Onların arkasında Türk milleti vardır. HSYK ve içişleri bakanlığı onları ürkütmesin. Bizler savcılarımıza ve emniyet mensuplarımıza inanıyoruz. Zannediyoruz ki akp’liler, adaletin kendilerinde lazım olacağını düşünemediler… Kurtarsın sizi ,  sizin olduğunu zannettiğiniz HSYK’nız.

Bu haber 4323 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI