Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınOrtaköy'lülerden Karabatak'a Tam Destek

Tarih: 20-01-2014 19:32:35 + -


Aksaray da yaşayan Ortaköylüler MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak’ a Belediye Tiyatro salonunda destek toplantısı düzenledi. Toplantıya MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak, MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Selha


Ortaköy'lülerden Karabatak'a Tam Destek

Aksaray da yaşayan Ortaköylüler MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak’ a Belediye Tiyatro salonunda destek toplantısı düzenledi. Toplantıya MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak, MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Selhan Altınsoy, MHP MYK üyesi Turan Yaldır, Ortaköy Belediye Başkanı Mahmut ÜTÜK Aksaray Ülkü Ocakları Başkanı Ferit Köse, MHP Milletvekili adayı Kılıçarslan Ekin, MHP Kadın Kolları Başkanı Dilek Atalay, İl Genel Meclis Üyesi Adayları, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda Ortaköylü vatandaşlar katıldı.

 Ortaköylü vatandaşların sevgi gösterileri ile karşıladıkları MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. DR. Rıfkı Karabatak “ Bu gün burada böyle güzide bir topluluğu bir araya getirdikleri için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diyerek Ortaköy Aksaray’a bir Milletvekili borçlu ama o borcunu Belediye Başkanı seçtirerek ödeyecek inşallah. Bu yerel seçimdir dedik, yerel seçimin vasfı farklıdır ülke siyasetine girmeyelim mevcut yöneticileri eleştirmeyelim sadece kendi projelerimizi anlatalım dedik ama müsaade etmiyorlar.

“ARTIK YEMEZ”

17 aralığın ertesi günü Ortadoğu gazetesinin bir manşeti vardı o manşet diyordu ki “lağım patladı” gerçekten ortamı bu kadar doğru tarif eden bir manşet zor bulunur. Hepimiz o gün bu gün yaşananları ibretle izliyoruz. Artık adeta hırsızın bırakılıp savcının kovalandığı, gündemin uzay hızı ile değiştirilip insanların düşünmesine bile fırsat verilmediği bir dönemdeyiz. AKP Hükümeti bu zamana kadar iktidarlarını sanal gündemlerin üzerine oturtarak iktidarlarını muhafaza ettiler. Şimdi yine ülke gündemini  bu sefer “ Hükümete karşı bir komplo kuruldu. Bunların hepsi hikaye, bakan çocukları valla billaha hırız değil” diye korumaya çalışıyorlar. Artık yemez.  Bu saatten sonra bu hikayelere hiç kimsenin inanacağını düşünmüyoruz.

“ÖBÜR ADAYLARIN HEPSİ İLE TARTILMAYA HAZIRIM”

Bu seçim yerel seçimdir. Yine de aday faktörü önemlidir. Yine de proje kadro faktörün ön plandadır. Ben sizin bir kardeşiniz olarak diyorum ki istiyorlarsa eğitimde, istiyorlarsa kültürde, istiyorlarsa hitabette, istiyorlarsa cesarette, istiyorlarsa dürüstlükte hangi tartıyı biliyorlarsa ben öbür adayların hepsi ile tartılmaya hazırım. Ben kameralar karşısına geçip karşısında muhatap yokken kuru sıkı atarak değil bütün adaylarla aynı platforma oturup, hangi seyircinin karşısında tartışmak istiyorlarsa da ona da hazırım.

“AKSARAY ÇIRAKLIK EĞİTİM MERKEZİ FALAN DEĞİLDİR”

 Allah’ın izni ile öncelikle iktidar partisinden Belediye Başkanı olursa hizmet alırsınız safsatasının doğru olmadığını mevcut Belediye Başkanı bizlere ispat etti. Öyle olsa idi sanırım Aksaray bu günkünün iki katı bir Aksaray olurdu. AKP yetkilileri de bunu görmüş olmalılar ki çıraklık, kalfalık devri geçirmiş Belediye Başkanlarına dediler ki  “Arkadaş senden usta olmaz” Yerine aday adayı bile olmamış bir aday getirdiler. Kusura bakmasınlar ama Aksaray çıraklık eğitim merkezi falan değildir. Aksaray emaneti ehline teslim edecektir.  Bu Belediye yönetiminin üç tane eksiği vardı. Birisi dünyayı görecek vizyon, birisi gördüğünü hayata geçirecek, yapacak cesaret, onu da yaptıysa bunu uygulayacak kadro. Bunların 3’ ü de bizde Allah’ın izni ile var onların hayal edip te yapamayacakları her şeyi biz gerçeğe döndüreceğiz” dedi

Çok zor günler atlattığını vurgulayan MHP İl Bakanı Mustafa Selhan Altınsoy “2006 yılandan bu zamana kadar kahraman ilan edilen emniyet müdürü ve savcılar bu gün ise tabiri caiz ise arkalarından tenekeler çalınarak hain ilan edilme noktasına getirilen ve her gün 100’ e yakın emniyet müdürü ve emniyet müdür yardımcısının, komiserlerin yer değiştirdiği savcıların yer değiştirdiği, HSYK’ nun yapısı ile oynandığı, 2010 yılında biliyorsunuz yapılan referandum ile milletimiz HSYK’ nın yapısını değiştirmişti fakat milletin değiştirdiği bu yapıyı da beğenmeyerek “benim savcım benim polisim benim müdürüm” yaratma adına bir çok değişikliğin yapıldığı ülkenin temel taşları ile oynandığı bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte yapabileceğimiz tek şey demokratik hakkımızı kullanarak seçimlerle bu yapıyı değiştirmek olacaktır” dedi.

Ortaköy belediye Başkanı Mahmut Ütük İse “Bizler bu vatana bu millete borcumuzu ödemeye gelmiş insanlarız. Şöyle bir geriye dönüp baktığımız zaman bu topraklar bizlere atalarımızın kanları ile sulanarak teslim edildi. Bu vatanın her karış toprağında atalarımızın kanı mevcuttur. Herhangi bir toprak parçasını kazdığımız zaman mutlaka şehitlerimizin kemiklerine rastlamamız mümkündür. Şu anda Türkiye Cumhuriyeti Devleti öyle bir süreçten geçiyor ki atalarımızın kanları ile suladığı bu vatan topraklarını maalesef bazı hainler gizli planlar ile parçalamaya ve bölmeye çalışmaktadırlar. Aklı eren insanlarımız ne diyorlar “Yaklaşan 30 Mart yerel seçimler Türkiye’nin kader seçimi olacaktır. Evet bence de öyle olacaktır.  Ya ülkemiz 3- 5 parçaya ayrılıp çakallara yem olacak yada elinin tersi ile tüm vatan hainlerini bir Osmanlı tokatı ile yerle bir edecektir “dedi.
Bu haber 1332 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER MHP Haber Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI