Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınRıfkı Karabatak Aksaray da yaşayan Şereflikoçhisarlılar ile bir araya geldi.

Tarih: 01-02-2014 13:07:52 + -


MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak Aksaray da yaşayan Şereflikoçhisarlılar ile bir araya geldi.


Rıfkı Karabatak Aksaray da yaşayan Şereflikoçhisarlılar ile bir araya geldi.

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak Aksaray da yaşayan Şereflikoçhisarlılar ile bir araya geldi. Yapılan destek toplantısı adeta gövde gösterisine dönerken toplantıya 1000 den fazla Şereflikoçhisarlı katıldı. Toplantıya MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak, MHP MYK Üyeleri Turan Yaldır, Ruhi Ersoy, Halil Öztürk, MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Selhan Altınsoy, MHP Aksaray Merkez İlçe Başkanı Ali Er,Aksaray Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, MHP Şereflikoçhisar Belediye başkan Adayı Hüseyin Alıcı, MHP Şereflikoçhisar İlçe Başkanı Sinan Ekinci,Ülkü Ocakları Başkanı Ferit Köse, MHP Ağaçören Belediye Başkan Adayı Yaşar Bekleviç, MHP Ağaçören İlçe Başkanı Hüseyin Serin, MHP Aksaray Belediye Meclis Üye Adayları, MHP Aksaray İl Genel Meclis Üye adayları, MHP Aksaray İl ve İlçe Teşkilatı ve çok sayıda Aksaray’da yaşayan Şereflikoçhisarlılar Katıldı.

Toplantının saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlarken açılış konuşmasını yapan MHP Belediye Meclis Üye Adayları Hasan Hüseyin Ünver, Nuri Koçaş, Ali Bahçeci “Davetimize icabet ederek buraya geldiniz bizlere onur ve şeref verdiniz hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dediler.

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak “Her ne kadar Aksaray da mikro Milliyetçilik, hemşericilik ön planda olsa da ben biliyorum ki buradaki Koçhisarlılar her biri kendilerini Aksaray’ın öz evladı gibi sayıyor, yaşadığı şehrin geleceği ile ilgili söz söyleme hakkını burada doğru olarak kullanmak için bulunuyor bu demokratik tavrınız içinde ayrıca teşekkür ediyorum” diyerek “Bildiğiniz gibi 30 Martta Yerel seçimlere gidiyoruz. Seçime hazırlanırken sadece yerel hizmetlerimizi, yerel projelerimizi, yerel siyasetimizi kullanalım. Bu yolla oy isteyelim, bu yolla destek isteyelim dediğimiz bir ortamda ayakkabı kutularından fışkıran milyon dolarlar, hırsızı bırakıp savcıyı, polisi kovalamalar, biz istemesekte vatandaşın gündemine ülke politikalarını, ülke gündemini sokmuş durumdalar. Aksaray da 4.5 yıl önce ilk İl Başkanı olduğumdan beri her toplantıda söylediğim bir söz vardır. Derim ki “Milliyetçi Hareket Partisinin en küçük hücreleri dahi harekete geçtiğinde, hedefe odaklandığında, zafere inandığında Milliyetçi Hareket Partisinin önüne geçecek güç ne Aksaray da nede Türkiye’nin hiçbir yerinde yoktur”  ne mutlu bize ki bu harekete geçişin bu her hücrenin kendisini görevli addedişinin her bireyin zafere inanışının bu gün imzasını atıyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun, iyi ki varsınız” dedi

MHP MYK Üyesi Ruhi Ersoy’un gündeminde de ülke gündemi vardı. Değişen siyasi iklimlerin ve farklılaşan konjonktürlerin etkisiyle dönemsel olarak çeşitli siyasi partilerin iktidara gelebildiklerinin altını çizen Ersoy, "MHP'nin tavizsiz tavrına destek ve Ak Parti hükümetine de sarı kart göstermek için, 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Genel Seçimi büyük önem taşıyor. Bu bilinçle yorulmadan ve yılmadan çalışmalıyız. Türk milletinin tek umudu konumundaki Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin izinden yürümeli ve Türk siyasetine armağan ettiği ilkeleri terk etmemeliyiz. Ayrıca unutmayınız ki, pek çok siyasal hareket zaman aşımına uğrayarak, siyaset arenasına veda noktasına geliyor. Milliyetçi Hareket 44 yıllık kutlu yürüyüşünü ve onurlu duruşunu kararlılıkla sürdürüyor ve Cenab-ı Allah'ın izniyle de sürdürecektir." sözleri ile konuşmasını noktaladı.
Bu haber 1422 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER MHP Haber Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI