Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınSultanhanı'ndan Başkan Palta'ya Coşkulu Karşılama

Tarih: 03-03-2014 15:15:28 + -


Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta Sultanhanı kasabasını ziyaret ederek Sultanhanı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Fahri Solak’a destek verdi.


Sultanhanı'ndan Başkan Palta'ya Coşkulu Karşılama

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta Sultanhanı kasabasını ziyaret ederek Sultanhanı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Fahri Solak’a destek verdi. Ziyarete Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Gizlenci, İl Başkan Yardımcısı Mahmut Kuzucu, Ak Parti Aksaray Eski İl Başkanı Latif Ağır ve Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birçok partili katıldı.

Çoşkulu bir kalabalığa hitap eden Başkan Nevzat Palta şunlara değindi:  “Fahri kardeşimin yanında olmak, Sultanhanılı siz hemşerilerimin yanında olmak için bugün buraya özellikle geldim. Ve şu muhteşem kalabalığı gördükten sonra, bu Sultanhanı’nın heyecanını gördükten sonra inanın şu andan itibaren Fahri kardeşimin başkanlığını ilan ediyorum. 2004 yılından bu tarafa yaklaşık olarak 10 yıldır güzel şehrimiz Aksaray’ımızın belediye başkanlığını yaptım. Bu makamlar millete hizmet etmek için onların dualarını almak için bir vesile olarak değerlendiriyorum. Hamdolsun ki Aksaray’ımızda 10 yıl dolu dolu hizmetler yaptık.

BİZLER ADAY OLSAKTA OLMASAKTA BU DAVANIN NEFERLERİYİZ

Şöyle bir özeleştiri yapmak istiyorum. Allah bana nasip etti tabiî ki sayın başbakanımız takdir etti 10 yıl bu partinin bir hizmetkârı olarak güzel şehrimize ve insanımıza hizmet etme gayreti ve derdi içerisinde olduk. Gün oldu devran döndü, 10 yılın sonunda sayın başbakanımız dedi ki Nevzat yeter dedi. İnşallah siz başka bir yerde göreve devam eder bu milletin hizmetkârı olmaya devam edersiniz. Bakın bizler bir dava adamı olarak, bizler bu davanın bir neferi olarak aday olmasak da bu davanın adamıyız. Bugün bu çatı altında Aksaray’dan buraya Ak Parti’mizin adayı olan Fahri kardeşimizi desteklemeye geldik. Eğer Ak Partiliysek ve Ak Partiye gönül verdiysek, Ak Parti bizi aday yapsa da yapmasa da biz yine Ak Partiliyiz. Ak Parti bizi aday göstermemişse başka partilerin bayrağı altında siyaset yapmak Ak Partili olarak bize yakışmaz. Burada daha önce belediye başkanlığı yapan arkadaşlarımız var. Seyit Temel kardeşimiz iki dönem yaptı. Allah razı olsun kendisinden. Emeklerinden dolayı tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum.

SULTANHANI’NIN 5 YILINI DAHA HEBA ETMEYİN

2009 da geldiğimde Ak Partiden bir adayı belediye başkanı yapalım. Bakın eğer Ak Partiden belediye başkanı yapmazsanız Sultanhanı’nın 5 yılını heba edersiniz dedim. Ve gördüm ki kimseyi üzmek istemiyorum ama 5 yılınızın heba olduğunu gördüm. Bu nedenle Sultanhanılı hemşerilerim, Sultanhanı’nın geleceğini, yarınlarını, çocuklarını düşünecekler. İnşallah Ak Partiden adayımız başkan olursa bu kaybettiğiniz beş yılda eksik aldığınız hizmetlerin çok daha fazlasını alırsınız. 10 yıllık başkanlığım süresince bunu net gördüm. Hükümetle uyumlu bir belediye başkanı çok daha iyi hizmetler yapmaya daha açıktır. Fahri kardeşimiz sayesinde Sultanhanı ilk defa bir dışişleri bakanını burada gördü. O nedenle küçük hesap yapmayalım. Hesabımız büyük olsun, Sultanhanı’nın geleceği olsun. Büyük düşüneceğiz ve İnşallah fahri kardeşimizi belediye başkanı seçeceğiz.

SULTANHANI’NI GELECEĞE TAŞIMAK İÇİN FAHRİ KARDEŞİMİZİ SEÇECEĞİZ

Bende şu sözü vermek istiyorum, fahri kardeşimize hem partili olarak hem şahsım olarak elimizden ne geliyorsa her türlü desteği vereceğiz. Siz fahri kardeşimizi seçin bizde Sultanhanı’nın geleceğini garanti altına alalım. Sağda solda verilen vaatleri boş verin. O verilen vaatler gerçekleşmeyecektir. Fahri kardeşimizin ne söylüyorsa inanın o söylediklerini yapmaya muktedir olacaktır. Doğalgaz mı dedi, doğalgazı getiri başka bir şey mi dedi onların hepsini getirir. Yeterki siz iktidardan yana hükümetimizden yana bir belediye başkanımızı bu şehre kazandırın. Şu anda yollarımız, duble yolarımız dört dörtlük olmuş bu hizmeti kim getirdi ak parti getirdi. İktidarsan muktedirsin. İktidarsan bunların hepsini yapmaya gücün yeter. İktidarsan sözünün arkasında durabilirsin. İnşallah 30 Martta Sultanhanı’mızı geleceğe taşımak için fahri kardeşimizi seçeceğiz ve il genelde de mührümüzü ak partinin altına basacağız.

GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN OYLARIMIZI AK PARTİ’YE VERECEĞİZ

Yerel seçimler Türkiye’nin daha güçlü olması için, güçlü bir hükümet, güçlü bir Türkiye için Ak Partinin yüksek oy alması lazım. Bakın şu anda Türkiye’de olanlara. Yalanlar, dolanlar, güçlü bir Türkiye istemeyen dış ve işbirlikçileri ellerinden geldiği kadar ülkemizin zarara uğratılması için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. O nedenle bizler yerelde Fahri kardeşimizi seçeceğiz ve böylece Ak Partimizi güçlü kılacağız. O açıdan oylarımızı bölmeyeceğiz ve Ak Partiye vereceğiz. Güçlü bir sultanhanını güçlü bir aksarayı ve güçlü bir türkiyeyi hep birlikte kuracağız. Hepinizi saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

Ak Parti Sultanhanı Belediye Başkan Adayı Fahri Solak ise yaptığı konuşmada şunlara değindi: “Sevgili dostlar sevgili hemşerilerim bize göre Ak Partili olmak Nevzat Palta gibi olur. Partisinden aday olmayınca başka partilerde kendilerine makam mevki arayanlar Ak Partili olamaz. Ak Partili olmak Nevzat Palta gibi davasının adamı olmaktır. Bizler her seçimde makam mevki için parti değiştirenlerden olmadık. Bizler bir yerlerin değil davamızın adamıyız. Ak Parti kurulduğu günden beri bu parti çatısı altında bize düşen, bize verilen her görevi kutsal bir vazife bilip eksiksiz yerine getirmeye çalıştık.

BİZ DEDİKODU ÜRETMEK İÇİN DEĞİL SULTANHANI’NA HİZMET İÇİN BU YOLA ÇIKTIK

Sevgili kardeşlerim, değerli ağabeylerim, amcalarım beldemizde bizimle yarış halinde olan Ak Partili olduğunu iddia edip bir başka partiden aday olan ve hala Ak Partili olduğunu söyleyen bir aday daha var. Onlar bugüne kadar hep bizim aleyhimizde atıp tuttular. Biz bunlara cevap vermek yerine projelerimize önem vererek işimize baktık. Çünkü biz dedikodu üretmek için değil Sultanhanı’na hizmet için bu yola çıktık. Bu aday arkadaş yüksekokulun Sultanhanı’na gelmeyeceğini söylüyor. Biz halkımıza söz verdik. Bizim iktidarımızda yüksekokul mutlaka gelecek ve onlarda bunu görecektir. Yine bu arkadaş bizim bazı makamına gidemediğimiz ve gidemeyeceğimizi söylüyor. Onlar bu makamlara varamazlar sevgili arkadaşlar. Bakanlıklar meclis genel müdürlüklerinin yolunu bile bilmez bunlar. Hizmet nereden gelir hizmet nereden getirilir bunu bilemezler. Çünkü onların Sultanhanı’na hizmet gibi bir dertleri yok. Projeleri yok. Üretecek bilgi ve birikimleri yok. Biz 30 Mart’ta projelerimizle geliyoruz inşallah.

BİZ GELECEK SEÇİMLERİ DEĞİL GELECEK NESİLLERİ DÜŞÜNEREK ÇALIŞACAĞIZ

Biz halkımızı nereden hangi hizmetleri getiririz buna kafa yoruyoruz. Projeler üretiyoruz. Çünkü Sultanhanı’na hizmet nasıl getirilir biz biliyoruz sevgili Sultanhanılılar. Ben ve ekibim inşallah 30 Mart’tan sonra siz değerli insanların hizmetinde olacağız. Burada bu muhteşem kalabalığı görüyor ve 30 Mart’ta seçim zaferi bizimdir diyorum. Bu muhteşem kalabalık bize seçimde zaferi müjdeliyor. Ben ve ekibim verdiğimiz sözlerin arkasında duracağız. Verdiğimiz sözün takipçisi olacağız. Biz gelecek seçimleri değil gelecek nesilleri düşünerek çalışacağız. Biz bu güne kadar hizmet verenleri Allah’a şükürler olsun mahcup etmedik. Bundan sonra da mahcup etmeyeceğiz. Projemiz burada ekibimiz burada ve bize destek veren muhteşem Sultanhanı kalabalığı burada. 30 Martta kazanan Sultanhanı olacaktır. Değerli Başkanım Nevzat Palta’dan öğrendiğim Mevlana’nın güzel bir sözü var: “Dost ise düşünme ver ömrünü gitsin, dost değilse düşünme yol ver gitsin.” Hepinizi saygı ve hürmetle selamlıyorum.

 
Bu haber 1141 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Aksaray Belediyesi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI