Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınYazgı "Biz Zamanı Hizmete Dönüştüren Bir Belediye Olacağız "

Tarih: 19-12-2013 00:00:00 + -


AK Parti İl Belediye Başkan Adayı Haluk şahin YAZGI yaptığı basın açıklamasında, AK Parti; belediyecilik alanında yapmış olduğu çalışmalarla, "AK Parti Belediyeciliği" ifadesini zihinlere kazımış ve bir marka olmuştur" Dedi


YazgıAK Parti İl Belediye Başkan Adayı  Haluk şahin YAZGI yaptığı basın açıklamasında, AK Parti; belediyecilik alanında yapmış olduğu çalışmalarla, "AK Parti Belediyeciliği" ifadesini zihinlere kazımış ve bir marka olmuştur diyerek sözlerine şöyle devam etti.


                        Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından, 81 ilin belediye başkan adaylarının açıklanmasıyla beraber tüm yurtta olduğu gibi biz de Aksaray'ımızda seçim çalışmalarına başladık. Bizler vatandaşa en yakın hizmet üreten birimler olarak belediyeleri görüyoruz. Belediyeler vatandaşlara günlük hayatını kolaylaştırıcı her türlü hizmeti götürmekle sorumlu kamu kurumlarıdır. Bu bilinçle hareket ederek  Aksaray'lı hemşerilerime, seçim gününe kadar geçecek olan süre zarfı içersinde, şehrimizle ilgili yapmayı düşündüğümüz projelerimizden, çalışmalarımızdan ve hedeflerimizden bahsedeceğiz. şehrimizin ve vatandaşlarımızın ihtiyacı olan hizmetleri en hızlı ve en doğru şekilde gerçekleştirebilmek için,  ekibimle beraber gece gündüz demeden çalışıyoruz ve Allah'ın izniyle de görev bize verildiği zaman da çalışmalarımızı en üst seviyede yapmaya devam edeceğiz.


                        Esnaflar arasında gezerken bazı dedikodular kulağımıza geliyor. Dedikodulara itibar etmemekle beraber,  vatandaşların kafasında bunların soru işareti olarak kalmaması adına açıklama yapma gereği hissettim. Güya Belediye Başkanı olduğumuz zaman Belediye ve Ebru Temizlik çalışanlarını işten çıkarıp yerine yeni kişiler alacakmışım!  Kesinlikle böyle bir şey yok, söz konusu dahi edilemez. Bizler gerek iş hayatımızda gerekse özel hayatımızda Hak yoldan hiç ayrılmadık. Kimsenin hakkını yemedik, kimseye hakkımızı yedirmedik, kimsenin ekmeğiyle de oynamadık ki bütün bu iftiralardan ve kötü düşüncelerden Allah’a sığınırım. Belediyecilik hizmetleri ve imkânları bizlere en iyisini, en doğrusunu yapın, emanete sahip çıkın diye veriliyor. Bu sebeple işini hakkıyla yapan herkes, işini yapmaya devam eder. Ama bu emanete ihanet eden herkes de karşısında bizi bulur. Yüce Allah Nisa Suresinde şöyle buyuruyor; “Allah size emanetleri ehline vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğinizde adaletle hükmetmenizi emreder. Allah bununla ne de güzel öğüt veriyor. şüphesiz Allah her şeyi işitendir, her şeyi görendir.” Bizler çizgisi belli olan insanlarız, her zaman Hakkın ve haklının yanında yer alırız.


                        Belediyecilik emek ister, bilgi ister, tecrübe ister, ufuk ister. Allah’ın izniyle bu vasıfların hepsi bizde mevcut. Meslek hayatının 15 yılını inşaat ve imar sektörüne adamış, son 5 yılında da  Belediye Meclis üyesi olarak, belediyeciliğin her biriminde tecrübe ve bilgi sahibi olmuş, doğrularıyla, yanlışlarıyla, eksikleriyle hizmet etmenin önemini kavramış, belediyecilik alanında tecrübe sahibi olmuş ve en önemlisi Türkiye’mize belediyeciliği öğretmiş AK Partinin mensubu bir İnşaat Mühendisiyim.


                        Çok kıymetli hemşerilerim, düsturumuz halka hizmet, Hakka hizmettir. Amacımız her bölgeye, her kesime adaletli ve doğru hizmetleri götürmek, vatandaşlarımıza daha konforlu bir yaşam sunmak ve halkımızın dualarını almak. Hedefimiz bölgesinde söz sahibi, gıpta ile bakılan bir şehir ortaya çıkarmak. Vatandaşlarımıza söz veriyorum Biz Zamanı Hizmete Dönüştüren Bir Belediye Olacağız. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.


Bu haber 3489 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
  Profil fotoğrafınız nasıl olmalı?
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
  Evde yaptığımızda halis muhlis lezzetine ulaşamayacağımız yiyecekler
 • Rekor Kırdılar
  Rekor Kırdılar
 • Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
  Tarihe Işık Tutacak Görüntüler
 • Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
  Sosyal medyayı sallayan 1 Mayıs capsleri
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • En İyi Sakarlıklar
  En İyi Sakarlıklar
 • Gülmekten yarılacaksınız
  Gülmekten yarılacaksınız
 • ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
  ATATÜRK'ü kendi sesi ve gerçek görüntüsü
 • 2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
  2. Sultan Abdülhamid Rus Arşivlerinden Gerçek Görüntüleri
 • Top 10 sakarlıklar Gülmek Garanti
  Top 10 sakarlıklar  Gülmek Garanti
 • Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
  Sırtından bıçaklanan adam şaka zedeleri korkutuyor
VİDEO GALERİ
YUKARI